• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH || FULL SQUAD ÇIKTI! | BİTMİŞTİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoctorL

Tanınan Üye
İTALYA - İSPANYA BİTMİŞTİR. FRANSA - ALMANYA KISMEN BİTMİŞTİR. GÜNCELLEME SEBEBİM DAHA İYİ ZEVK ALMANIZ İÇİN.

KONU KİLİTLENECEKTİR.

samirr

Aktif Üye
FIFA TURKİSH PATCH || @hamzasazoglu yaptığı FTP yaması için yapımına başladığım '' kadro '' ile ilgili bilgilendirmeleri bu konu üzerinden yapacağım. Eğerki istekleriniz olursa yine bu konu üzerinden bildirebilirsiniz. İndirme Linki konunun en altındadır.

# Oyuncu oluşturmada sıkıntı olduğu için PTT 1. Ligteki takımların kadrolarında sorunlar oluştu eski oyuncuların bazılarını göndermedim. Ve aynı şekil olmayan oyuncuları yaratamıyorum.

# Yamada eksikler olabilir bunları bildirirseniz FİX yayınlarım. Manuel olarak yaptığım için hata çıkması olası bi durumdur. Keyifli Oyunlar dilerim

KADRO YAMASINDAN GÖRÜNTÜLER.

Ekli dosyayı görüntüle 4855 Ekli dosyayı görüntüle 4856

Ekli dosyayı görüntüle 4920
Ekli dosyayı görüntüle 4921
Ekli dosyayı görüntüle 4922

# Yama ilerleme durumu #

- TFF 1. LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- SPOR TOTO SÜPER LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- İSPANYA LİGİ %100
- İTALYA LİGİ %100
- FRANSA %100
- ALMANYA %100
- İNGİLTERE %10
- HOLLANDA %100

$$ İNDİRME LİNKİ $$

http://www.mediafire.com/file/yh42mbott3w6ibc/DOCTORLFTSQUAD.zip/file
Ellerine sağlık kardeşim

Origin ID
OttomannSlap
olsun emegının karsılıgı guzel sözler olsun dostum basarılarının devamını dılıyorum. yannız bır sorum olucak benım save lı bır karıyerım var ben bu yamanı attıgım zaman o save de gecerlı olmuycak demı yenı karıyer acmam gerekıcek

DoctorL

Tanınan Üye
Forma numaraları da düzenlimi ?
Oyuncu düzenlemede atıyor ve düzenleyemedim maalesef. İsterdim ki atmasın oyundan herşeyi yapabileyim.
olsun emegının karsılıgı guzel sözler olsun dostum basarılarının devamını dılıyorum. yannız bır sorum olucak benım save lı bır karıyerım var ben bu yamanı attıgım zaman o save de gecerlı olmuycak demı yenı karıyer acmam gerekıcek
Yeni kariyer açmanız lazım

Origin ID
OttomannSlap
tahmını ne kadar surer bu duzenleme kısmının çözülmesi zevk alamıyoruz baskan cok harıka bır yama yapmıssınız emegınız cok ama bu sorun cok buyuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...