• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH || FULL SQUAD ÇIKTI! | BİTMİŞTİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoctorL

Tanınan Üye
FIFA TURKİSH PATCH || @hamzasazoglu yaptığı FTP yaması için yapımına başladığım '' kadro '' ile ilgili bilgilendirmeleri bu konu üzerinden yapacağım. Eğerki istekleriniz olursa yine bu konu üzerinden bildirebilirsiniz. İndirme Linki konunun en altındadır.

# Oyuncu oluşturmada sıkıntı olduğu için PTT 1. Ligteki takımların kadrolarında sorunlar oluştu eski oyuncuların bazılarını göndermedim. Ve aynı şekil olmayan oyuncuları yaratamıyorum.

# Yamada eksikler olabilir bunları bildirirseniz FİX yayınlarım. Manuel olarak yaptığım için hata çıkması olası bi durumdur. Keyifli Oyunlar dilerim

KADRO YAMASINDAN GÖRÜNTÜLER.

Screenshot_2.png Screenshot_4.png

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
TS.png

# Yama ilerleme durumu #

- TFF 1. LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- SPOR TOTO SÜPER LİG KOMPLE BİTMİŞTİR
- İSPANYA LİGİ %100
- İTALYA LİGİ %100
- FRANSA %100
- ALMANYA %100
- İNGİLTERE %100
- HOLLANDA %100
- PORTEKİZ %100

$$ İNDİRME LİNKİ $$

http://www.mediafire.com/file/ppphyh5bbv7hdpk/DoctorLFINAL.zip/file

Son düzenleme:

kamei

Yeni Üye
FIFA TURKİSH PATCH || @hamzasazoglu yaptığı FTP yaması için yapımına başladığım '' kadro '' ile ilgili bilgilendirmeleri bu konu üzerinden yapacağım. Eğerki istekleriniz olursa yine bu konu üzerinden bildirebilirsiniz. İndirme Linki konunun en altındadır.

# Oyuncu oluşturmada sıkıntı olduğu için PTT 1. Ligteki takımların kadrolarında sorunlar oluştu eski oyuncuların bazılarını göndermedim. Ve aynı şekil olmayan oyuncuları yaratamıyorum.

# Ek olarak şuanki yama sürümü BETA SÜRÜM olarak adlandırılmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 4855 Ekli dosyayı görüntüle 4856

# Yama ilerleme durumu #

BETA SÜRÜM İÇERİK

- İSPANYA LİGİ %10
- İTALYA LİGİ %30
- FRANSA %2
- ALMANYA %8
- İNGİLTERE %1
- AMERİKA %0
- HOLLANDA %0
- RUSYA %0

- BELÇİKA %0

$$ İNDİRME LİNKİ $$

http://www.mediafire.com/file/vg2qgblecg4e2xl/FTP_PATCH_SQUADD.zip/file
trabzonsporu çok eksik bırakmışsın. nwakaeme ve novak yok. bir kaç oyuncularda yok.

Origin ID
berat6134364
Dosyayı yükledim fakat bir suru eksik var mesela trabzonspor da toure hosseini nwakaeme (ismini Yazamamış olabilirim :)) gibi çok eksikler var onlar tam sürüm de düzelecek mi ?

DoctorL

Tanınan Üye
trabzonsporu çok eksik bırakmışsın. nwakaeme ve novak yok. bir kaç oyuncularda yok.
Keşke okuduklarınızı iyi anlayabilseniz. O oyuncular oyunda mevcut olmadığı için bende oluşturamadığım için yoklar. Oluuşturamama sebebim ise yamadan kaynaklı oyuncu düzenleme kısmında atıyor. Yoksa hepsini ekleyecektim

Origin ID
berat6134364
Keşke okuduklarınızı iyi anlayabilseniz. O oyuncular oyunda mevcut olmadığı için bende oluşturamadığım için yoklar. Oluuşturamama sebebim ise yamadan kaynaklı oyuncu düzenleme kısmında atıyor. Yoksa hepsini ekleyecektim
şimdi ne olacak ozaman az bi eksik de yok çünkü baya bi var

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
ellerine sağlık kardeşim teşekkürler :) kardeşim sırt numaralarını değiştirebiliyorsun dimi ronaldo 13 giyiyor da :D

Son düzenleme:

DoctorL

Tanınan Üye
ellerine sağlık kardeşim teşekkürler :) kardeşim sırt numaralarını değiştirebiliyorsun dimi ronaldo 13 giyiyor da :D
Onları full sürümde halledicem hocam. Dün acil çıksın oynayabilin diye en azından Türk takımalrıyla hızlı hızlı yaptım. En son kadrolar falanda ayarlanacak diziliş yani

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Onları full sürümde halledicem hocam. Dün acil çıksın oynayabilin diye en azından Türk takımalrıyla hızlı hızlı yaptım. En son kadrolar falanda ayarlanacak diziliş yani
tamam kardeşim süper :) hani oyuncu düzenleden atınca sırt numaraları yapılıyordur inşallah dedim ondan sordum kardeşim :) beklemedeyiz

Hocam birtek laliga da top 18-19 sezon topu onunlada ilgilenirmisiniz birde jailsona yunanca bi isim eljife de clark diyor spiker gördüğüm hatalar şuanda

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Hocam birtek laliga da top 18-19 sezon topu onunlada ilgilenirmisiniz birde jailsona yunanca bi isim eljife de clark diyor spiker gördüğüm hatalar şuanda
18/19 LaLiga topu eklendi zaten, sadece küçük resimleri yok. Spiker sebebi ise başka oyuncu üzerine yapıldığı için.

# Ek olarak şuanki yama sürümü BETA SÜRÜM olarak adlandırılmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 4855 Ekli dosyayı görüntüle 4856

# Yama ilerleme durumu #

BETA SÜRÜM İÇERİK

- İSPANYA LİGİ %10
- İTALYA LİGİ %30
- FRANSA %2
- ALMANYA %8
- İNGİLTERE %1
- AMERİKA %0
- HOLLANDA %0
- RUSYA %0

- BELÇİKA %0

$$ İNDİRME LİNKİ $$

http://www.mediafire.com/file/vg2qgblecg4e2xl/FTP_PATCH_SQUADD.zip/file
nezaman tam çıkar?

cantr11

Yeni Üye
Origin ID
cantr12
Oyuncuların genel ve potansiyel değerlerini fifa 19'a göre mi ayarlayacaksınız yoksa bu değerleri kendiniz mi ayarlamayı düşünüyorsunuz? Kendiniz ayarlayacaksanız bu değerleri belirlerken nelere dikkat ediyorsunuz? Şahsen ben Barış Alıcı gibi henüz deneyimi olmayan oyuncuların genel değerlerini 60'lara çekmeniz gerektiğini düşünüyorum zira 75 olan bir oyuncu gelişmiş sayılır ve Barış Alıcı vb. oyuncular gelişmiş, yani ilk on bir, değil gelişmekte olan oyuncular kategorisindeler ve bu oyuncuları geliştirmek de bu oyunun en güzel yanlarından biri. Sizin bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek isterim.

DoctorL

Tanınan Üye
Oyuncuların genel ve potansiyel değerlerini fifa 19'a göre mi ayarlayacaksınız yoksa bu değerleri kendiniz mi ayarlamayı düşünüyorsunuz? Kendiniz ayarlayacaksanız bu değerleri belirlerken nelere dikkat ediyorsunuz? Şahsen ben Barış Alıcı gibi henüz deneyimi olmayan oyuncuların genel değerlerini 60'lara çekmeniz gerektiğini düşünüyorum zira 75 olan bir oyuncu gelişmiş sayılır ve Barış Alıcı vb. oyuncular gelişmiş, yani ilk on bir, değil gelişmekte olan oyuncular kategorisindeler ve bu oyuncuları geliştirmek de bu oyunun en güzel yanlarından biri. Sizin bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek isterim.
Hocam FİFA 19'da Barış 72. Zaten ben değil Hamza yaptı overalları bana görede fazla ama oyuncu düzenleme sorunlu olduğu için düzeltemedim. Elmas 77 fazla bana görede veya diğer gençler ama elimden birşey gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...