• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH 18 V3 HATA ALIYORUM [ÇÖZÜLDÜ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyunu hamza arkadaşın belirttiği şekillerde eksiksiz olarak uyguladığımda cmg dosyasını yazdıktan sonra bide uptade klasörüne atıyorum sanırım altta kutucuktaki yeşil ibre nerdeyse bitti biticek tak cg explorer hata veriyor devam diyosun olmuyor yenide import ediyosun olmuyor yardımlarınızı bekliyorum.

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı
Yönetici
Oyunu hamza arkadaşın belirttiği şekillerde eksiksiz olarak uyguladığımda cmg dosyasını yazdıktan sonra bide uptade klasörüne atıyorum sanırım altta kutucuktaki yeşil ibre nerdeyse bitti biticek tak cg explorer hata veriyor devam diyosun olmuyor yenide import ediyosun olmuyor yardımlarınızı bekliyorum.
Gerekli tikleri kaldırdınız mı?

hocam dediklerinizi harfiyen yaptığımı belirttim zaten konudaki herşeyi yapmama rağmen hata aldım yardımcı olursanız
HATA ALMADAN BAŞARILI BİR ŞEKİLDE 4.CÜ DENEMEMDE YÜKLEDİM. Fakat bu seferde kadrolar güncel değil elif felan var ama transferler yapılmamış herhangi bir squad dosyasıda yok profilden kadroları yükle dediğimde kayıtlı bir squad bulamıyor squad dosyası paylaşabilirmisniz

DoctorL 'nin paylaşığı squadı buldum konu çözülmüş olarak kapatabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...