• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Fifa Turkish Pach loading de kalıyor

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kurulumu sorunsuz tamamladım ama oyuna giriyorum neymar ekranında yükleme doluyor ama başlamıyor yardım edebilicek varmı lütfen

Ekli dosyalar

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
eğer mod manager den yama yüklediysen o yüzden burada takılı kalıyor. bende de böyle olmuştu ben sadece krampon yaması kullanıyorum. @EgeOncel abime de demiştim abi senin yaptığın skorboard yamaları oyun ile uyumlu değil loading de takılıyor diye

EgeOncel

Tanınan Üye
eğer mod manager den yama yüklediysen o yüzden burada takılı kalıyor. bende de böyle olmuştu ben sadece krampon yaması kullanıyorum. @EgeOncel abime de demiştim abi senin yaptığın skorboard yamaları oyun ile uyumlu değil loading de takılıyor diye
Hocam şimdi krampon sorun çıkarmıyor ama skorboardlar çıkarıyor öylemi ?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Hocam şimdi krampon sorun çıkarmıyor ama skorboardlar çıkarıyor öylemi ?
özelden de bahsetmiştim abi hatırlıyorsan Hamza nın konusunda da belirttim kramponlar da hiçbir sorun yok sadece 6-7 tane yeni çeşit gözüküyor diğerleri eski ama yayınlamış olduğun skorboard lar da loading ekranın da takılı kalıyor. sende demiştin yamayla uyumlu olmaya bilir diye

Arkadaşlar yama bir harika ufak defek hataları kurulum hataları vardı hallettim açıldı teşekkürler yardım etmeye çalıştığınız için

EgeOncel

Tanınan Üye
özelden de bahsetmiştim abi hatırlıyorsan Hamza nın konusunda da belirttim kramponlar da hiçbir sorun yok sadece 6-7 tane yeni çeşit gözüküyor diğerleri eski ama yayınlamış olduğun skorboard lar da loading ekranın da takılı kalıyor. sende demiştin yamayla uyumlu olmaya bilir diye
Dostum sanırım hamza hocam beinsports tv logosu ekledi diye olmuyor yamada zaten olunca çakışıyor ve uyumsuz oluyor.