• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 - FIFA Hesap Değişimi Kayıt Sorunu Çözümü -

1.Aşama

Save Aşama 1.png

2.Aşama

Save Aşama 2.png

3.Aşama

Save Aşama 3.png

4.Aşama

Save Aşama 4.png

5.Aşama

Save Aşama 5.png

6.Aşama

Save Aşama 6.png

7.Aşama

Save Aşama 7.png

8.Aşama ( EK )

Save Aşama 8.png

NOT ( EKSTRA 1 ) :

Eğer Offline Giriyorsanız ( İnterneti Keserek Ya Da Originin İnternet Bağlantısını Keserek ) Önce Online Olarak Aktivasyon Yapın Sonra İnterneti Ya Da Originin İnternet Bağlantısını Kesin ; Ardından Belgeler - FIFA 19 Klasörünü Silin Ve Yedeklediğiniz Save Klasörünü Belgeler İçine Atın. Ve Oyunu Çalıştırın.
Bu Aşamayı Yapıp Daha Sonra Oyunu Online Alırsanız Saveler Değişebilir , Bunun İçinde Saveyi Yedekleyip Yukarıdaki Yöntemi Uygulayın Hesabı Online Aldıysanız.

" Game Properties - Cloud - Restore Save " ---> Seçeneğine Tıklarsanız Hesaba En Son Yüklenen Manuel Saveleri Geri Getirir.

NOT ( EKSTRA 2 ) :

Eğer " Offline " olarak oynuyorsanız oyunu ; önce hesabı offline moda alın sonra belgeler klasöründeki fifa 19 klasörünü silin ardından yedeklediğiniz fifa 19 ( save klasörünüz ) klasörünü belgeler içine atın. Böylece oyun save dosyalarınızı tanıyacaktır , eğer uyarı verirse " Use Data Local " seçeneğini seçin. Daha sonra online almak isterseniz hesabı o zamanda oyunu başlatmak için play ' e basın ve çıkan uyarıda " Use Data Local " seçeneğini işaretleyin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(+) Takıldığınız bi yer ya da yapamadığınız bi durum olursa " Özel Mesaj " ile bana ulaşın.Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
çok gerekli bir konu dostum konuyu sabitliyorum
konu aşağıya düşerse up yazıp yukarıya çıkmasını sağlayalım sorunu yaşayanlar çözüme ulaşsın :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
@Manrxhere
Aynen öyle. Bazen direk atınca farklı hesaptan giriş yaptığımızda oyun tanımıyor saveleri ama bu yolla çözebilirsiniz.

@Onurg1997
Eyvallah üstadım :) İnşallah açıklayıcı yazabilmişimdir ve inşallah sorun yaşayanlar için çözüm olur. Elimden bu kadar geldi :) Hakkınızı helal edin .
ben gayet düzgün buldum dostum beklediğimin de çok çok üstünde olmuş eline emeğine sağlık :)

serdar_gs

Aktif Üye
Yararlı konu teşekkürler. Hesap değişimi yapar ve lazım olursa kesinlikle deneyeceğim.

NOT ( EKSTRA 2 ) :

Eğer " Offline " olarak oynuyorsanız oyunu ; önce hesabı offline moda alın sonra belgeler klasöründeki fifa 19 klasörünü silin ardından yedeklediğiniz fifa 19 ( save klasörünüz ) klasörünü belgeler içine atın. Böylece oyun save dosyalarınızı tanıyacaktır , eğer uyarı verirse " Use Data Local " seçeneğini seçin. Daha sonra online almak isterseniz hesabı o zamanda oyunu başlatmak için play ' e basın ve çıkan uyarıda " Use Data Local " seçeneğini işaretleyin.