• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 20 Ortak Satın Almak İsteyen?

KırcaBey

Aktif Üye
Arkadaşlar elinde fifa 20 olan varsa ortak kullanmamız için para ödüycem ama yada asıl benim istediğim bana key satabilecek olan varsa alıcam

KırcaBey

Aktif Üye
akşama kadar kimse yazmazsa bu akşam alıcam fifa 20 yi o yuzden yarıya ındırmek nıyetındeyım fiyatı eger ortak ısteyen yada almak ısteyen varsa aksam olmadan cvp yazarsa sevinirim

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
"bedava aktivasyon yapacağım" diye ilan versen şu an hesap isteyen 50 kişi dolmuştu buraya... :D Her zaman söylüyorum en sağlam iş ortak bulmaktır umarım bulursun kardeşim. :)

KırcaBey

Aktif Üye
"bedava aktivasyon yapacağım" diye ilan versen şu an hesap isteyen 50 kişi dolmuştu buraya... :D Her zaman söylüyorum en sağlam iş ortak bulmaktır umarım bulursun kardeşim. :)
Ortak bulmak çok kolay kanka güvenilir olması önemli senin kadar özverili sağduyulu biri olsa gözüm kapalı ortak olurum. kaç kişi yazdı bana ama işte gel gör ki :) bu gidişte kendim alıcam galiba :) ama akşama kadar bekliycem biri yazarsa alıcam onunla yok yazmazsa kendim alıcam. yarı fiyatına Fifa 20 almak varken, Daha sonra pişman olup 250-300 lira vermez insanlar :)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Ortak bulmak çok kolay kanka güvenilir olması önemli senin kadar özverili sağduyulu biri olsa gözüm kapalı ortak olurum. kaç kişi yazdı bana ama işte gel gör ki :) bu gidişte kendim alıcam galiba :) ama akşama kadar bekliycem biri yazarsa alıcam onunla yok yazmazsa kendim alıcam. yarı fiyatına Fifa 20 almak varken, Daha sonra pişman olup 250-300 lira vermez insanlar :)
İnşallah güvenilir bir arkadaşa denk gelirsin şimdiden hayırlı olsun. :)