• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 20 KARİYER MODU EKLENTİLERİ!

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
2,383
Beğeniler
2,860
Konum
Sakarya
#1
Selamlar FIFABASE Ailesi. Bugün açıklanmaya başlanan FIFA 20 Yeni Kariyer Modu eklentilerini görmediyseniz size de duyurayım dedim. Yeni eklentiler gerçekten kariyer modu zevkini arttıracak gibi duruyor. PES 'in eklentilerinden sonra birçok kişi FIFA 'yı eklenti yapmadılar, yapmayacaklar gibi kelimelerle bırakıyorum, PES 'e geçiyorum dedikleri durumları gördüm. Gördüğüm her kişiye de FIFA eklentileri duyurduktan sonra pişman olacaksınız dedim. Sizlere de söylemek istiyorum; PES ne yaparsa yapsın, grafik de yapsın; malesef bir FIFA oynayışı olamayacak.

NOT 1 - Özel Teknik Direktör Tasarım Menüsü Eklendi!

NOT 2 - Moralleri Etkileyecek Basın Toplantıları Olacak!

NOT 3 - Özel Transfer Görüşmeleri Eklendi!

NOT 4 - Başkan Durumları Olacak!

NOT 5 - Özel Toplantılar Olacak!

DEVAMI EKLENECEK..

Video'yu İzlemek İçin Tıklayınız

Video'yu İzlemek İçin Tıklayınız
 
Son düzenleme:

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
2,383
Beğeniler
2,860
Konum
Sakarya
#4
Bu arada canlı yayında fotoğrafları alamadım; Bir fotoğrafta özel karakterler ve yüksek bir binada görüşme gerçekleşiyordu.
 
Katılım
1 Haz 2018
Mesajlar
78
Beğeniler
34
Konum
Hatay
#18
PES'in oynanış ve oyun akışı çok yavaş geliyor bana kısaca 2 oyunu karşılaştırıp özetlemek gerekirse şöyle düşünüyorum ben.
Pes oynayan kişiler simülasyon amaçlı oynamakta, fifa oynayan kişiler ise gerçeklikle bağdaştırdıkları için oynamakta. İşte 2 oyunun oyun ve oynanış açısı bu şekilde kanaatimce.
 

EgeOncel

Tanınan Üye
Katılım
24 Şub 2018
Mesajlar
380
Beğeniler
285
Yaş
24
Konum
Yalova
#20
Gerçekten hiç bir beklentim yoktu ama gerçekten müthiş olmuş bence. Sanki kariyer moduna biraz role play özellikleri gelmiş gibi hissettim bence çok güzel olucak kariyer yapmak. Fifa 19'a yama yapıcaktım ama vazgeçtim sanırım. 1.5 ay gelde bekle şimdi :D