• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 20 BOMBA GİBİ GELİYOR DESEM YERİDİR!!!!!

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
1.jpg
EA Sports, resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan kısa bir video ile E3 2019 Fuarı’nda tanıttığı FIFA 20 oyununun, 27 Eylül 2019 tarihinde satışa sunulacağını duyurdu. FIFA 20 oyunu, 69.99 dolar karşılığında ön siparişe yönelik olarak satışa çıkarılacak.

FIFA 20 | Resmi Tanıtım Videosu - VOLTA Futbolu

8 Haziran Cumartesi Saat 21:00'da EA FIFA 20 canlı yayın ile VOLTA futbolu hakkında tanıtım yapacak. CANLI YAYINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İZLEYEBİLİRSİNİZ!!!

FIFA 20 | Live Reveal

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIFA 20 Minumum Sistem Gereksinimleri

İS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
İşlemci: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 veya eşdeğeri
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB veya eşdeğeri
Sabit Disk: En az 50 GB boş alan
İnternet Bağlantısı: Minimum 512kbps internet hızı. İnternet bağlantısı oyunu yüklemek ve oynamak için gereklidir.

FIFA 20 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İS: Windows 10 - 64-Bit
İşlemci: AMD Athlon X4 870K, Intel i3 6300T veya eşdeğeri
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670 veya eşdeğeri
Sabit Disk: En az 50 GB boş alan
İnternet Bağlantısı: Genişbant internet bağlantısı önerilir. İnternet bağlantısı oyunu yüklemek ve oynamak için gereklidir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIFA 20 İle Oyuna Yeni Gelen Özellikler

1- FIFA STREET (SOKAK FUTBOLU)

3.jpg

- Hiç şüphesiz fragmanda ve resimde de görüldüğü gibi oyuna FIFA Street modu eklenilmiş ve tanıtımda da bu moda ayraten fazlasıyla yer verilmiş.

1.jpg

- Madem FIFA Street modunu EA açıkladı ve bizde tanıtmaya devam edelim o zaman bu mod da kendi oyuncunuzu oluşturabilirsiniz. Bay veya bayan şeklinde saç stili kıyafet, gol sevinci vs. özellikler ile oyuncunuzu kişiselleştirme olanağı ile FIFA Street dünyasına giriş yapabiliyorsunuz.

- Kişiselleştirme
VOLTA Football, oynatıcınızı kişiselleştirmek için sayısız yol sunar. Nasıl giyindiklerinden saç biçimlerine ve dövmelerine ve yeni kutlama duygularına kadar, erkek veya kadın oyuncunuzu yaratın ve onları VOLTA Football'da çeşitli oyun modlarında sergileyin.

- Gear
VOLTA Football'da stilini göstererek, oyuncularını gömlek, ayakkabı ve kazaklardan farklı dövmeler ve saç stillerine kadar en son makyaj ürünleri ile donat . Oyun içi zorlukları tamamlayarak VOLTA'da ilerlerken daha fazla makyaj malzemesinin kilidini aç.

4.jpg

- Tokyo, Armsterdam, Londra gibi birçok ülkelerde FIFA Street maçları yapabileceğiniz belirtiliyor. Tek saha ile kısıtlamak yerine dünyanın birçok yerinde sahalarda oynama fırsatı oyunculara sunuluyor.

- Mekanlar
VOLTA Football, tüm dünyadan futbol oyun alanlarını hayata geçiriyor. Amsterdam'daki bir alt geçitten, Londra'daki bir çevre kafesine, Tokyo'daki bir çatıya kadar, VOLTA Football, küresel oyunun bölgesel deneyimini tatmanızı sağlar.

2.jpg

5.jpg

- 3 VS 3 - 4 VS 4 - 5 VS 5 modları ile karşılaşma sizlere sunuluyor.

- İstediğin gibi oyna
Özelleştirme, VOLTA Football oynamanın merkezinde yer alıyor. 3v3 Rush (GK yok), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 ve Profesyonel Futsal oynayın. Buna ek olarak, VOLTA duvarları olan ve olmayan farklı boyutlarda arenalar ve ortamlar sunar ve güzel oyunu istediğiniz gibi oynama özgürlüğünü sunar.

VOLTA modları:

• VOLTA Kick-Off: En sevdiğiniz profesyonel ekipleri sokaklara geri götürün ve çeşitli VOLTA lokasyonlarında ve maç formatlarında yarışın. Paris'te PSG vs. Lyon, İspanya sokaklarında Madrid derbisi veya bir Londra kafesinde Chelsea vs. Spurs oyna.
  • VOLTA Dünyası: VOLTA ekibinizi, çeşitli formatlarda ve konumlarda topluluğun oluşturduğu mangalara karşı Single Player Matches ile oynayarak kurun. Her zaferden sonra rakip takımdan bir oyuncu alın ve ekibinizi hem beceri hem de kimya açısından geliştirin.
  • VOLTA Hikayesi: Eşsiz oyuncunuzu dünyanın dört bir yanından çeşitli sokak futbolu efsanelerine karşı karşıya kaldığınız, anlatım odaklı bir deneyimle yaşayın. Buenos Aires'teki VOLTA Dünya Şampiyonası turnuvasına yükselen, ödüller kazanın, oyuncunuzu kişiselleştirin ve takımınıza katılın.
  • VOLTA Ligi: Online VOLTA Ligi ile yükselme ve düşme yoluyla yolunuzu oynayın. Yeni oyuncuya karşı oyuncu formatları, takımınızı çevrimiçi ortamda karşı karşıya getirir ve kazananlar daha yüksek bir bölüme terfi eder.

2- SERVER (SUNUCU)

6.jpg

- Avrupa'ya birden çok server açıldığı belirtiliyor. Böylelikle FUT Champions maçlarında da daha akıcı oyun ve daha iyi internet akışı olacak.

- FIFA Ultimate Team modu daha kapsamlı bir hale gelecek. Ayrıca yapay zekâ iyileştirmeleri ve düzeltmeleri oyunun bu yılki sürümüne dahil edilecek.

3- GAMEPLAY (OYNANIŞ)

maxresdefault.jpg

sancho-gameplay-hero-lores-wm-web.jpg.adapt.crop16x9.1455w.jpg

- Bu yıl oyuna "Manuel Savunma Özelliği" eklendi. Oyuncuların, otomatik top kapma çabasındayken uygulanacak manuel bir komut ile topu alma ihtimalleri yükselecek.

- Ayrıca yapay zeka iyileştirmeleri ve düzeltmeleri oyunun bu yıl ki sürümüne dahil edilecek.

- Otantik Oyun Akışı
Otantik Oyun Akışı oyunculara oyununuza daha fazla önem vererek zaman, mekan ve konumlandırma konusunda daha fazla farkındalık sunar. Set Parça Yenileme, Kontrollü Tackling ve Composed Finishing ile hem saldırı hem de savunmadaki oyunların sonucuna karar veren Kararlı Anlar üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacaksınız . Son olarak, Ball Physics System , yeni atış yörüngeleri, daha gerçekçi mücadele etkileşimleri ve fizik odaklı davranışlar sunarak oyunu yeni bir gerçekçilik seviyesine yükseltir.

Biraz daha açmak gerekirse Otantik Oyun Akışı, AI kontrollü oyunculara yeni Dinamik Bire Bir Dinamik, geliştirilmiş AI Savunması ve Doğal Oyuncu Hareketi ile kullanıcı tarafından kontrol edilen oyuna daha fazla önem vererek, sahada daha fazla zaman, alan ve pozisyon anlayışı sağlar .
  • Dinamik Bire Bir (On-Ones): Dünyanın en iyi liglerinden olan oyun temposunu kullanarak inşa edilen, elden geçirilmiş bir oyun akışı, kullanıcı tarafından kontrol edilen Kararlı Anlara önem veren 1'e 1 fırsatla sonuçlanan daha gerçekçi ve gerçekçi bir oyun alanı sunar.
  • AI Savunması: Konumlandırma ve ele alma sistemindeki bir revizyon AI'nin kullanıcı tarafından kontrol edilen oynatıcıyı daha iyi tamamlaması için bir ortam yaratır. AI, kullanıcı savunmasını ödüllendiren ve geliştiren akıllı savunma desteği sunacaktır.
  • Doğal Oyuncu Hareketi: Hareketlilik ve konumlandırma yenilikleriyle AI oyuncular, her zamankinden daha doğal ve bestelenmiş bir şekilde hareket eder ve sahadaki tüm oyuncular için gerçekçi futbol hareketi yaratır.

- Karar Verici Anlar
Karar Verici Anlar, bir eşleşmenin sonucunu belirleyen anlar üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. Son üçte yer alan Composed Finishing'den arkadaki Kontrollü Tackling'e, yeni Strafe Dribbling ve Set Piece Refresh ile birlikte, her oyunun ana aşamalarında girdi artar.

• Strafe Dribbling: Yeni strafe top sürme tamircisi ile saldırı seçeneklerine daha fazla boyut katıyor; Rakibinizi hızlandırma veya beceri ile yenmeden önce her zamankinden daha fazla çeviklikle hareket etmenizi sağlar.
  • Kontrollü Tackling: Aktif Dokunma Sistemini kullanarak, kullanıcı tarafından kontrol edilen savunma, çeşitli yeni takım oluşturma animasyonları ile avantajlı ve ödüllendirilir. Üst kısım ne kadar temiz olursa, topa sahip olma olasılığı o kadar yüksek olur.
  • Set Yenileme : Bir sistem yenilemesi, direkt serbest vuruşları ve cezaları hedefleyen daha derin seçenekler sunar ve topa vurma için her zamankinden daha fazla ödüllendirici olan daha fazla beceriye dayalı mekaniği sunar.
  • Kompozit Finishing: Çekimin temelindeki bir revizyon, size daha tutarlı ve klinik bir sonlandırma sunacak, otantik sonlandırmayı daha iyi ödüllendiren ve voleybollu haçlar gibi daha zor durumlarda risk ve ödül sunan daha gerçekçi bir çekim deneyimi yaratacaktır.

- Top Fiziği
Yeni Top Fiziği Sistemi, FIFA 20'deki oyunu yeni bir gerçekçilik seviyesine yükseltir, yeni atış yörüngeleri, daha gerçekçi mücadele etkileşimleri ve fizik odaklı davranış sunar.

• Futbol Bilgilendirilmiş Hareket: Bir elden geçirilmiş hareket sistemi, her zamankinden daha fazla gerçekçilikle oynanan daha gerçekçi bir top döndürme ve zıplama yaparak daha gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatır.
  • Yeni Atış Yörüngeleri: Yeni top hareket sistemiyle, teknik olarak daldırma atışlarından mafsal toplarına, çarpık set parçalarına ve ilk kez yükselen atışlara kadar çeşitli gerçekçi atış yörüngeleri açılır.

4- KİŞİSELLEŞTİRME (!OLASI BEKLENEN ÖZELLİK!)

A1970-0.jpg
maxresdefault.jpg
- Her ne kadar tam gerçeklik kazanmış olmasa da beklentilerden biri Stadyum Tasarlama ve Forma Tasarlama özelliği. Kariyer gibi oyun içi modlarda böyle bir özellik olduğu söyleniyor olsa da tam netlik kazanmamıştır.

5- FIFA'DA YOL HARİTASI

fifa-content-roadmap-1200x628.jpg.adapt.crop16x9.1455w.jpg
- Yukarıda, Pitch Notes'taki derin dalışların belirli özellik ve modlara ne zaman girebileceğini gösteren erken bir bakış. Bu zamanlamalar potansiyel olarak değişebilir, ancak değişiklik olursa sizi bilgilendiririz. Ancak bu sefer FIFA 20'ye yeni mekanikler ve eklemeler de giriyoruz. Yaz aylarında, Kariyer Modu, Pro Kulüpler, FUT ve VOLTA'ya gelen değişiklikleri tanımlayacağız.

Son düzenleme:

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Abi bu sene sadece FIFA STREET üzerine çok eklenti varsa berbat bir sene olur. Kariyerde şaşırtmaları lazım. :(

Soykan

Yeni Üye
EA oyunu nasıl satacağını çok iyi biliyor. FIFA 19'a DLC ile eklenebilecek şeyi yeni oyuna iteklemişler. Kariyer modunda yenilik yok yine

EgeOncel

Tanınan Üye
boş bir oyun bizi bekliyor demek ki. Kariyer modunda yenilik yoksa 1 kuruş bile para vermem bıktım FUT'larından şunların ya, tabi nasıl para kazanıcaklarını iyi biliyorlar. Hem oyunu satıyorlar üzerine şu FUT denen saçmalık üzerinden eşya satarak sürekli devam. Yeminle bıktım her sene aynı şeyler kariyer modunda 5 senedir 1 gram değişiklik yok. Fifa 19 devam.

Ya FUT p2w olmadan veya ticaret taktiğiymiş oymuş buymuş olmadan sadece oynayarak kazanabileceğimiz bi mod olsun ya da kariyer modunu düzeltin

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Abi bu sene sadece FIFA STREET üzerine çok eklenti varsa berbat bir sene olur. Kariyerde şaşırtmaları lazım. :(
O moda çok ilgili olurlar baya eklenti olur ve bu durum bazı yerde kasma yaratabilir ama Fifa Street çok bekleniyordu yıllardır bu yıl oyuncuları dinlemiş EA. Ama ben sanmıyorum yine kariyer ve diğer modlara da el atarlar kesin bir yenilik getirirler diye düşünüyorum ne kadar etkisi olur tabi bilemem ama el atarlar inşallah güzel bir Fifa olur. birde Fifa son yılların en iyi futbol oyunu pes i geçti bir daha ona bu yeri kaptırmaz gibi geliyor. bakalım ne olacak ☺

EA oyunu nasıl satacağını çok iyi biliyor. FIFA 19'a DLC ile eklenebilecek şeyi yeni oyuna iteklemişler. Kariyer modunda yenilik yok yine
Olabilir kardeşim inşallah öyle değildir diye düşünüyorum ama neden olmasın tabi

boş bir oyun bizi bekliyor demek ki. Kariyer modunda yenilik yoksa 1 kuruş bile para vermem bıktım FUT'larından şunların ya, tabi nasıl para kazanıcaklarını iyi biliyorlar. Hem oyunu satıyorlar üzerine şu FUT denen saçmalık üzerinden eşya satarak sürekli devam. Yeminle bıktım her sene aynı şeyler kariyer modunda 5 senedir 1 gram değişiklik yok. Fifa 19 devam.
Adamlar modlara yönelik çalışıyorlar menajerlik çok yönelmiyorlar belirli kitle var en iyi sattıkları ülkeler adamlar oynamıyorsa menajerlik falan pek üstüne düşmüyor. Ben yine küçükte olsa değiştirecekler diye ümit ediyorum inşallah öyle olur ☺ Yoksa Fifa 19 a veya başka Fifa ya adam akıllı yama yapıp oynarım baştan herşeyi ile eksiksiz yaparım o da aylar alır yapması ama bir düzen yaparsam o düzende üstüne eklenti yapabilirim tabi oynarsam fifa çünkü ben artık oynamıyorum 8 aydır falan oyuna girdiğim yok

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Ya FUT p2w olmadan veya ticaret taktiğiymiş oymuş buymuş olmadan sadece oynayarak kazanabileceğimiz bi mod olsun ya da kariyer modunu düzeltin
İlla olur ticaret ama bu yıl ki mod bence Alex hunter dan daha iyi hiç oynamadım yolculuk modunu ama Fifa Street farklı takımlar ile sürekli oynarsın. Yolculuk modu hikayesi aynı benim düşüncem Fifa Street 10 numara kaç yıldır bekliyorum ben bu modu. Menajerlik de birşey yaparlar ama ne kadar etkisi olur oyuna bilmem ama illa oyunun herşeyine birşeyler getirirler ☺ ben umutluyum askerden gelince oynarım inşallah

EA Avrupada birçok yerde sunucu açtık diyorsa yalan söylüyordur.
Doğu nokta atışı attın kardeşim bizzat bu durumu en iyi anlayan sensin kardeşim belki yalan değildir ben hayatımda hiç oynamadım bilgisayarda fut u anca mobil oynadık ona da şükür bence ☺

Origin ID
Sd81ymn
Kariyer için anket oluşturun veya fıfaya mail atıyorlar bütün dileklerini belirtiyorlar mesela güncellemelerde bile bazen istek üzerine diye mail atıp güncelliyorlar.