• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19'un Crack Dosyası

Beyler SKIDROW'dan FIFA 19 un kırıldığına dair bi iddia vardı. Bende uzun uzun dolaşırken FIFA 19'un Full Game + Crack dosyasını buldum (skidrowdan). Dosyayı torrentten indirdim fakat Crack'in olduğu RAR dosyasının şifresini bir yerde göremedim. Ve şöyle bişey var içindeki dosyaları görebiliyorum ki onlar da crack için gerekli olan dosyalar.

zaferdemir

Aktif Üye
şifreli demişsin !? bunlar faketir. bilgilerini çalıp önce bilgisayara sonra ilgili hesaplarına girip hırsızlık yapma ihtimali var. şifresi varsa açıklama kısmında insanların görebileceği yerde görünürdü. şifresi buradadır diye link koymak genlede aldatmacadır. lütfen bunlara itibar etmeyiniz.

şifreli demişsin !? bunlar faketir. bilgilerini çalıp önce bilgisayara sonra ilgili hesaplarına girip hırsızlık yapma ihtimali var. şifresi varsa açıklama kısmında insanların görebileceği yerde görünürdü. şifresi buradadır diye link koymak genlede aldatmacadır. lütfen bunlara itibar etmeyiniz.
bende öyle düşünüyorum ama içindeki dosyalar belli aga

şifrenin linkini veriyor. sonrada telefon numaranı istiyor veya sana anket yaptırmaya çalışıyor. bir kere içindekilerin crack olacağı ne malum. fifa 19'un cracksiz hali duruyor gibi. ikincisi telefon numaranı aldığı zaman her şey başına getirebilirler. sıkıntılı bir durumdur.
aga crack olup olmamasını bilemezsin ki belkide adamlar ilk baştan insanları böyle kandırıp para kazanıp yayınlıyodur olamayacak şey değil ki

zaferdemir

Aktif Üye
Üstelik boyutlarıda az bişey değil exe ye göre
peki şöyle bir soru sorsam ? FIFA 16 crack (fake) olan da böyle yayınlanmamışmıydı? sonra crack çıktı mı? hayır çıkmadı. bilen bilir bunu. sonra demolu versiyonu çımkımştı.telefon numaranı alarak senden para kazanmaya çalışıyor yani çalıyor. skirdow her zaman crack çıkarır diye bir şey yok çıkardığı zamanlar da oluyor. ama çıkaramadığı zaman böyle işlere kalkışıyor

Onur52

Aktif Üye
Origin ID
Onur5217
Crack çıksaydı Torrent-Oyun vs. sitelerde yayınlanırdı

peki şöyle bir soru sorsam ? FIFA 16 crack (fake) olan da böyle yayınlanmamışmıydı? sonra crack çıktı mı? hayır çıkmadı. bilen bilir bunu. sonra demolu versiyonu çımkımştı.telefon numaranı alarak senden para kazanmaya çalışıyor yani çalıyor. skirdow her zaman crack çıkarır diye bir şey yok çıkardığı zamanlar da oluyor. ama çıkaramadığı zaman böyle işlere kalkışıyor
haklısın kanka da yani insan inanmak istiyor bi yerden sonra maalesef yani inanmak istiyorum.