• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

fifa 19 yüz ekleme (oyun içi id'ler)

• Konbuyu başlatan nino
  • Başlangıç tarihi
N

nino

Ziyaretçi
https://docs.google.com/spreadsheet..._G-ezZKtfWmQ6hwjXukAfqYoto/edit#gid=130163390

arkadaşlar yukarda verdiğim link fifa 19 içindeki yüzler, stadlar , gol sevinçleri, menejerler vs. idleri bulunmakta şimdi 2. flooda geçelim :)

1.JPG

Şimdi arkadaşlar kariyer modunu açtık. transfer bölümüne gelip yüzünü değiştirmek istediğiniz oyuncu ismini yazın ve arama gönder (d) tuşuna basıyoruz (çünkü bu pencere çok önemli!!)

2.JPG

Amaç değiştirmek istediğiniz oyuncuyu sıkıntısız kaydetmek.. işte bu yüzden bu pencere çok önemli bunu yaptıktan sonra cheat tableyi açın oyuna etkinleştirin

3.5.JPG

Cheat tableyi etkinleştirdiğinizde (OTHER) bölümüne gelip şu kırmızı renkle çizdiğim alanı aynen bu şekilde yapmanızı istiyorum

Has High Quality Head : bazınlarında ''yes'' bazılarında ''1'' bu cheat tablenin sürümüne bağlı ben en son sürümü kullanıyorum sitede bulabilirsiniz

Head Class Code : bunu 0 olarak değiştiriyoruz

Head Asset ID : bu size başta yazdığım oyuncu idleri.. siz hangi oyuncuyu isterseniz yazabilirsiniz.. mesela ben rivaldoyu yazdım (4231)

Head Variation : bunu da 1 olarak değiştirin

4.JPG

Ve sonuç :) :) moderatörüm!.. anlayışınız için çok teşekkür ederim

Teşekkürler ama burda sadece yüz değiştirmeden bahsetmişsin, benim dediğim özellikleri nasıl değiştirebilirim?
moderatörüm affet floodlara devam :) kardeş bekle geliyorum

Teşekkürler ama burda sadece yüz değiştirmeden bahsetmişsin, benim dediğim özellikleri nasıl değiştirebilirim?
1.JPG

Bak kardeş kırmızı içine aldığım alan oyuncunun kendi gücü

3.JPG

Özelliklerde boş gördüğün gibi

4.JPG
Cheat table ile oyuncunun güçlerini 99 yapıyorum

5.JPG
bunlar da oyuncu özellikleri ve seçtiklerimi ''yes'' olarak değiştiriyorum

666.JPG
ve sonuç kırmızı renk içinde..

777.JPG

bunlarda özellikler :)

Çok teşekkür ederim :)

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
ben mesajların hepsini birleştiriyorum şimdi :)

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Konu yararlı bence sayın moderatörüm. . Sen yanımda olursan üstünden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun olmaz ☺ emeğimize sağlık
konu bencede yararlı :)
elinize emeğinize sağlık :)
estağfurullah efendim moderatör olmanızda ki sebeb siz değerli üyelerimize yardımcı olmak görevimiz :)

Origin ID
yigitenes07
Bilgi için teşekkürler bir sorum olacaktı.Oyuncu oluşturdan oyuncu yaratıp bu şekilde ıd sini değiştiremezmiyiz ?

Origin ID
RedWick
Fatih terim Melo Sneijder Drogba bulma imkanı hiç yokmu fifa 19 için

Makaveli7

Yeni Üye
arkadaşlar yapıyorum fakat sadece 1 maçlık oluyor 1 maç sonra tekrar tekrar yapmam gerekiyor

Belki ben yanlış yapiyorum ama yapamadığım birşey var o değerleri idyi herşeyi giriyorum oldumu diye yuzune bakmaya gidiyorum ama eski değerler geri geliyor butün ordaki değiştirdiğimiz şeylerdede aynısı oluyo ilk defa kullaniyorum yardım ederseniz memnun olurum :))

Origin ID
alicanercan07
Yanlış anlamadım değil mi sonunda oyuna yüz ekleye biliyoruz ? Yani yavaştan süper ligi oyuncu yüzleri ile doldurmaya başlaya bilir miyiz ?