• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 19 Krampon,top ve dövme yaması bulamadım ?

ERONBEYY

Aktif Üye
Fifa 19 Krampon,top ve dövme yaması bulamadım ? forumlarda biraz dolaştım ama bulamadım bulan varsa link atabilirmi teşekkürler.

raven

Yeni Üye
Cheat table dan istediğin oyuncuya dövme verebilirsin. Ben mesela yeni sarı mercuiral kramponu cheat tabledan elde ettim veya kırmızı adidas x i fakat yalnızca kariyer moudunda oluyor sanırım.Saç,sakal,ten rengi,vücut tipi de değiştirilebiliyor aynı zamanda.

Cheat table dan istediğin oyuncuya dövme verebilirsin. Ben mesela yeni sarı mercuiral kramponu cheat tabledan elde ettim veya kırmızı adidas x i fakat yalnızca kariyer moudunda oluyor sanırım.Saç,sakal,ten rengi,vücut tipi de değiştirilebiliyor aynı zamanda.
Sarı mercuriel kramponun id'si ne acaba söyleyebilirmisin dostum ?

Krampon ID'lerine nereden ulaştın?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
renk değiştirme varmı ? Bilmiyordum.
krampon ıd sini gördüğün zaman altında rnek seçme var color yazar
oraya mesela 15 yazarsın proyu düzenleden çıkıp tekrar girersin renk değişir ama bazen değişmiyor
ben mavi siyah olan hypervonem muydu ne onun mavi kısımlarını değiştirmiştim böyle eflatun rengine benzeyen bir renk olmuştu

krampon ıd sini gördüğün zaman altında rnek seçme var color yazar
oraya mesela 15 yazarsın proyu düzenleden çıkıp tekrar girersin renk değişir ama bazen değişmiyor
ben mavi siyah olan hypervonem muydu ne onun mavi kısımlarını değiştirmiştim böyle eflatun rengine benzeyen bir renk olmuştu
Peki renklerin idleri varmı hocam ?

Origin ID
kakuto67
beyler nasıl kullanıcam cheat table falan kurma işlemleri yardımcı olur musunuz