• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA 19 Fut pişmanlıktır.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Geçen yıl oyuncu isimlerini sadece ID ile değiştirebiliyordun bu yıl istediğin ismi, kelimeyi verebiliyorsun. Traits eklentisi ile flair, finesse falan ekleyebiliyorsun. Yaşları düzenleyebiliyorsun. Ben kariyere başlar başlamaz 30 yaş üzeri oyunculardan sevdiklerimi direk 19 yaşına getiriyorum mesela.
vaaay ne geri kalmışım ya bende cheat engine yi ets 2 de para hilesi için kullanırdım bizim program daha neler yapıyormuş helal olsun :D

Origin ID
UtkuTT
Hayır transfer hariç her şeyi yapabiliyorsun cheat engine ile. Oyuncunun varsayılan yüzünü gerçek yüze çevirebiliyorsun mesela. Fifa 16.daki gibi yüz yaratmıyorsun ya da üzerinde oynayamıyorsun ama var olan malzeme ile müthiş işler ortaya çıkabiliyor. Kafamdaki hayali karakterler, okuduğum kitaplardaki karakterler vs hepsini yaratıyorum ve hayal gücümdeki kadar olmasada ona azıcık benzeyen bir yüz bile olsa hemen atıyorum karaktere. Mesela bir karakterimin yüzüne Leicester City.den Vincent İborra.nın yüzünü atadım. Dövme falan atıyorum inanılmaz bir özgünlük ortaya çıkıyor yani ben öyle düşünüyorum. :D
Özelden link atar mısın acaba?

Origin ID
deniznarin
Size ibretlik bir olayımı anlatım evde duvarları neden yumrukladığımı anlatacağım.

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır Fifa Ultimate Team oyuncusuyum. Haftasonu ligine ise 2. kez katılan birisi olarak girdiğim maçlardaki bazı olayları anlatıp içimi dökmem lazım yoksa EA binasına saldıracağım...

İbretlik olay 1 : Dakika 88' 2-1 öndeyim, savunmama çarpan top rakibin önünde kalıyor ve 2-2 oluyor. Penaltılarda ise Sane direğe vuruyor, Sterling direğe vuruyor ve kaybediyorum.

İbretlik olay 2 : Gabriel Jesusu olan rakibim cezasahasından 3 kere jesusla vuruyor ve 3'üde gol. [ Bayağı dışından ama]. Sıra bana gelince Zaha,Lacazette,Sane,Mertens boş kale direklere dağlara taşlara vuruyor. [Cidden boş kale], ve adam 3 kere geldi attı ya daha şutu yok benim kaleme.

Evet ibretlik olaylar bunlardı. LANET OLSUN BÖYLE OYUNA. Keyfim çok kaçtı. Kanser olmaya 15325 adım yaklaştım sanırım...
Hocam hiç kendini tüketme adamlar bildigin 360 tl yi bize kitledi. Hemen aç pc ni ve direk sil bu sene fifadan bir cacık olmaz. Kariyere başlayım hiç deme orta sahadan röveşata göllerimi dersin her maçın 5-5 bitmesimi dersin ortasaha hiç yok yapay zekada sürekli kanatlardan atak yapıyor geçmiş olsun.

Kilit611

Yeni Üye
Bosver usta sanssizliktir veya taktigi falan vardir. Benim gibi oyunu alamayanlarda oyle crack cikmasini beklesin. offline da artik tat vermiyor...

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Kariyer kraldır ya, daha evvelden forumda bazı dostlar Dünya Ligi önerisinde bulunmuştu, bilirsin İngiltere'nin 4 ligi var oyunda, bunlara seviyelerine göre tüm dünyadan takımlar ekleyip kendi karma liglerini oluştur, 3 büyükleri ikinci lige, Real Madrid, Barcelona, M.City, Bayern gibi takımları en üst lige gibi kendi zevkine göre sıralama yap, vahşi doğada hayatta kalma savaşına döner ortalık... :D

(Dezavantaj şu ki Şampiyonlar Ligi'den pek zevk alamazsın zira katılacak kaliteli takımlar tamamen aynı lige toplanmış olacağı için haliyle Avrupa'ya ikinci sınıf takımlar rahatça gidebilecek...)

Origin ID
UtkuTT
Kariyer kraldır ya, daha evvelden forumda bazı dostlar Dünya Ligi önerisinde bulunmuştu, bilirsin İngiltere'nin 4 ligi var oyunda, bunlara seviyelerine göre tüm dünyadan takımlar ekleyip kendi karma liglerini oluştur, 3 büyükleri ikinci lige, Real Madrid, Barcelona, M.City, Bayern gibi takımları en üst lige gibi kendi zevkine göre sıralama yap, vahşi doğada hayatta kalma savaşına döner ortalık... :D

(Dezavantaj şu ki Şampiyonlar Ligi'den pek zevk alamazsın zira katılacak kaliteli takımlar tamamen aynı lige toplanmış olacağı için haliyle Avrupa'ya ikinci sınıf takımlar rahatça gidebilecek...)
Aslında bu çok mantıklı şey yapılabilir aslında Avrupa kupaları kapatılabilir ancak pek güzel olacağını sanmıyorum. Öneri için teşekkürler bu arada kariyer için yeni bir şeyler arıyordum

frkndgnr

Site Yöneticisi
Yönetici
Hayır transfer hariç her şeyi yapabiliyorsun cheat engine ile. Oyuncunun varsayılan yüzünü gerçek yüze çevirebiliyorsun mesela. Fifa 16.daki gibi yüz yaratmıyorsun ya da üzerinde oynayamıyorsun ama var olan malzeme ile müthiş işler ortaya çıkabiliyor. Kafamdaki hayali karakterler, okuduğum kitaplardaki karakterler vs hepsini yaratıyorum ve hayal gücümdeki kadar olmasada ona azıcık benzeyen bir yüz bile olsa hemen atıyorum karaktere. Mesela bir karakterimin yüzüne Leicester City.den Vincent İborra.nın yüzünü atadım. Dövme falan atıyorum inanılmaz bir özgünlük ortaya çıkıyor yani ben öyle düşünüyorum. :D
Güzel bi fikirmiş, tuttum bu olayı

DoctorL

Tanınan Üye

AHH ABİ AHH ÇOK HAKLISIN