• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 19 Creation Wizard Editing Tool

Origin ID
mustafakgz1
CW19.png
Merhaba arkadaşlar ,

Uzun bir aradan sonra konu açıyorum.Yama aracını yeni farkettim ve forumdada kimse paylaşmamış bilen varmı onuda bilmiyorum ama ben yinede paylaşayım diyerek bu konuyu açıyorum.

Öncelikle yama aracından kısaca bahsedeyim.

Bu yama aracının yapımcısı : SlimOntario2033 'dür.Alıntı olduğunu belirterek konuyu yazmaya başlamak istiyorum.

Yama aracımız 2 dosya kaynağı ile çalışmakta düzenlenecek database , loc ve kariyer dosyaları ile birlikte çalışmakta.Aslında bir nevi veritabanı düzenleyicisi fakat bizim fifa 14-15-16 serilerinde alıştığımız creation master'a bir hayli benzemekte ve görsel açıdan daha düzenli bir araç olmuş.

Beta sürümü olduğundan her türlü hataya açık bir program o yüzden özellikle yamayı kullanmaya başlamadan önce mutlaka dosya yedeklemesi yapmanızı tavsiye ederim.

1.png

Oyuncu düzenleme sekmesi : Burada oyuncuya ait bazı düzenlemelere yer verilmiş buradan değişiklik yapabiliyorsunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.png

Kadro düzenleme sekmesi : Buradan oyuncu transferleri-kiralamaları ile ilgili düzenlemeleri yapabilirsiniz.Aynı zamanda varsayılan kadroyu da düzenleyebiliyorsunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.png

Lig sekmesi : Buradan ligler ile ilgili düşen çıkan takım ayarlamasını yapabilirsiniz yada o ligle ilgili detayları düzenleyebilirsiniz.(ismi , ülkesi , kaçıncı aşama vs....)

4.png

Kariyer Mod Sekmesi : Bu sekmede geçerli kariyeriniz ile ilgili birçok şeyi düzeneleyebilirsiniz transferler-kiralamalar , menajer ismi , yüzü gibi....

Önemli NOT : Tekrardan hatırlatmak istiyorum.Herhangi bir düzenlemeye başlamadan dosyalarınızın yedeklerini alın mutlaka.Ve Program işlem aralarında takılma yapıyor dondu sanarak kapatmaya veya tekrar tekrar işlem yapmaya çalışmayın biraz bekleyin donma geçicektir.

-------------------------------------- İNDİRME LİNKİ --------------------------------------

Son düzenleme:

Dettlaff*

Tanınan Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7106
Merhaba arkadaşlar ,

Uzun bir aradan sonra konu açıyorum.Yama aracını yeni farkettim ve forumdada kimse paylaşmamış bilen varmı onuda bilmiyorum ama ben yinede paylaşayım diyerek bu konuyu açıyorum.

Bu yama aracının yapımcısı : SlimOntario2033 'dür.Alıntı olduğunu belirterek konuyu yazmaya başlamak istiyorum.

Yama aracımız 2 dosya kaynağı ile çalışmakta düzenlenecek database , loc ve kariyer dosyaları ile birlikte çalışmakta.Aslında bir nevi veritabanı düzenleyicisi fakat bizim fifa 14-15-16 serilerinde alıştığımız creation master'a bir hayli benzemekte ve görsel açıdan daha düzenli bir araç olmuş.

Beta sürümü olduğundan her türlü hataya açık bir program o yüzden özellikle yamayı kullanmaya başlamadan önce mutlaka dosya yedeklemesi yapmanızı tavsiye ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 7107

Oyuncu düzenleme sekmesi : Burada oyuncuya ait bazı düzenlemelere yer verilmiş buradan değişiklik yapabiliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 7108

Kadro düzenleme sekmesi : Buradan oyuncu transferleri-kiralamaları ile ilgili düzenlemeleri yapabilirsiniz.Aynı zamanda varsayılan kadroyu da düzenleyebiliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 7109

Lig sekmesi : Buradan ligler ile ilgili düşen çıkan takım ayarlamasını yapabilirsiniz yada o ligle ilgili detayları düzenleyebilirsiniz.(ismi , ülkesi , kaçıncı aşama vs....)

Ekli dosyayı görüntüle 7110

Kariyer Mod Sekmesi : Bu sekmede geçerli kariyeriniz ile ilgili birçok şeyi düzeneleyebilirsiniz transferler-kiralamalar , menajer ismi , yüzü gibi....

Önemli NOT : Tekrardan hatırlatmak istiyorum.Herhangi bir düzenlemeye başlamadan dosyalarınızın yedeklerini alın mutlaka.Ve Program işlem aralarında takılma yapıyor dondu sanarak kapatmaya veya tekrar tekrar işlem yapmaya çalışmayın biraz bekleyin donma geçicektir.

-------------------------------------- İNDİRME LİNKİ --------------------------------------
Deneyeceğim , sağol.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Oynanışı değiştirebiliriz o zaman veri tabanını değiştirmek mümkünse

Origin ID
guargianmehmet
Teşekkür ederim ben bir oyuncu oluşturup yüz ekleyebilir miyim

Ekli dosyayı görüntüle 7106
Merhaba arkadaşlar ,

Ekli dosyayı görüntüle 7107

Ekli dosyayı görüntüle 7108

Ekli dosyayı görüntüle 7109

Ekli dosyayı görüntüle 7110

Tam olarak hangi dosyayı yedekleyeceğim veya @Hudayfa nın yaptığı yamaya çıkan düşen takımları ayarlamak istiyorum onu nasıl yapabilirim

Origin ID
mustafakgz1
Origin ID
mustafakgz1
Şakamı bu 2 ayrı kişiye cevap verdim farklı zamanlarda flood sayılmış ne alaka ??????????? Bir konu açıyorum altında yazanlara cevap vermesin o zaman konu sahibi ?

flod.png

Origin ID
mustafakgz1
Düzenleye basarsan flood sayılmaz
5-6 saat geçtikten sonra flood sayılmaz
Arada 1 saat ya vardı ya yoktu.
İyide güzel kardeşim bak sen diyorsun arada 1 saat fark var diye hatta 1 saatten fazlaydı sanki.Bu flood olmaz flood denilen şey aralıksız üst üste mesaj yada post atarak karşı tarafın cevap haklarını ihlal etmekle olur bu flood değil burada yanlış bir bilgilendirme var.

Net Framework hatası alıyorum net Framework kurmak istiyorum bu işletim sistemiyle uyumlu değil diyor çözüm yokmu

Origin ID
mustafakgz1
Nasıl duzenleme yapıyoruz vıdeo acıklama yok mu ?
creation master daki gibi yine aynı şekilde yapılıyor.Ama önce database dosyalarını frosty editörden export etmen lazım.Alttaki framework hatası alan arkadaşa 5-6 saat sonra cevap verebilicem sonra flood sayılıyor çünkü.

creation master daki gibi yine aynı şekilde yapılıyor.Ama önce database dosyalarını frosty editörden export etmen lazım.Alttaki framework hatası alan arkadaşa 5-6 saat sonra cevap verebilicem sonra flood sayılıyor çünkü.
anladım ama ben frosty kullanmıyorum... ılla kullanmam mılazım ? onsz olmuyormu

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
İyide güzel kardeşim bak sen diyorsun arada 1 saat fark var diye hatta 1 saatten fazlaydı sanki.Bu flood olmaz flood denilen şey aralıksız üst üste mesaj yada post atarak karşı tarafın cevap haklarını ihlal etmekle olur bu flood değil burada yanlış bir bilgilendirme var.
5-6 saat geçerse flood sayılmaz bu her forumda bir kuraldır. sana karşı olan bir şey değil herkese böyle yapılıyor
senin yaptığın da ard arda yorum atmak oluyor kardeşim
attığın yorumun altına başka yorum gelmez 5-6 saat geçmeden sen yine ileti atarsan flood atmış olursun
https://forum.pchocasi.com.tr/konu-flood-nedir-nicin-yapilmamalidir.html
bu konuya gir dostum flood nedir okuyabilirsin
hatta ben sana açıklamasını da atayım

Bir webmaster gözündeki anlamıyla flood: Kısa zamanda fazla sayıda bağlantı kurarak siteye zarar verme anlamını taşır.

Chat ve Irc ortamındaki anlamıyla flood: Aynı mesajı tekrar tekrar veya boş mesajları sık sık göndererek sohbet ortamının bozulması olarak tanımlanabilir.

Forumdaki anlamıyla flood: Bir konuda(topicte) sürekli alt alta mesaj atmaya genel olarak flood denir. Biraz daha açarsak konu içerisinde alt alta 2 veya daha fazla mesaj atmanıza flood denir.

bizimkisi forum olduğu için forumu kırmızı renge aldım kardeşim

Nasıl duzenleme yapıyoruz vıdeo acıklama yok mu ?
yorum düzenlemesi için de mi video çekelim abicim :D
yorumunu gönderdikten sonra düzenle butonu çıkar ona basarsın düzenlenir

Frosty'e gerek yok. Kariyer dosyası ile düzenleyebilirsin ama sadece kariyerde kalır değişiklikler.
Aynen yaptım şimdi Güzel Bir Uygulama Yeni Kariyer Açıp Yaptım Zaman'da yeni Başlangıc olsun diye ve Ronaldo'Messi'Yaşı Yuksek Emekliliği Yakın Oyuncuları Yaşlarını dusurdum Güzel oldu Devam Edeblecekler...

Origin ID
cagataybgrynk
Programı çalıştırırken Microsoft NET. Framework hatası alıyorum. Sürüm 7.2 olması gerek tarzında birşey diyor. Kuruyorum sisteminize uyumlu değil diyor. İşletim sistemim Windows 10 ?

Ben düzenleme yapıyorum hiçbir şey değişmiyor,her şey aynı kalıyor nedir bunun çözümü?