• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Fifa 19 Crack Çıkar mı? Satın Alınmaya Değer mi?

SATIN ALINMAYA DEĞERMİ?

• Kullanılan toplam oy
    44
  • Anket kapatılmış .

lTCl

Yeni Üye
Origin ID
Liliote
Arkadaşlar Şunu Merak Ediyorum Cevaplarsanız Sevinirim.

(Fifa 19 Crack Çıkar mı? Satın Alınmaya Değer mi?)

ANKETE KATILMAYI UNUTMAYIN. fifa-19-1.jpg

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
paran varsa kesinlikle al derim crack ne zaman çıkar bilinmez bildiğim kadarıyla şuan piyasada crack grubu yok yada fifa üstünde çalışmıyor lar

fehmi73

Yeni Üye
Origin ID
jaguar_vehbi
Bence Crack devri FIFA 19 ile son buldu. Artık teknoloji gelişti, illegal yollardan oyunun kırılmasına müsaade etmiyorlar. Eskiden böyle miydi? Oyunu orjinal Setup'uyla falan kurardık. Hey gidi yıllar. O yüzden paran varsa al gitsin, başka çare yok.

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Bence Crack devri FIFA 19 ile son buldu. Artık teknoloji gelişti, illegal yollardan oyunun kırılmasına müsaade etmiyorlar. Eskiden böyle miydi? Oyunu orjinal Setup'uyla falan kurardık. Hey gidi yıllar. O yüzden paran varsa al gitsin, başka çare yok.
Bence alakası yok. Adamlar oyunu bence çoktan kırdı. EA para ödeyerek engelliyor, bariz belli.

Bence alakası yok. Adamlar oyunu bence çoktan kırdı. EA para ödeyerek engelliyor, bariz belli.
Benim de hep düşündüğüm şey. EA ne kadar süre para verirse o kadar süre crack çıkmaz. Madden NFL 19 kırıldı, aynı Denuvo sürümne sahip ama FIFA 19 hâlâ kırılamadı.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Benim de hep düşündüğüm şey. EA ne kadar süre para verirse o kadar süre crack çıkmaz. Madden NFL 19 kırıldı, aynı Denuvo sürümne sahip ama FIFA 19 hâlâ kırılamadı.
bahsettiğin oyun ile fifa nın tool dosyaları farklı ama. o kırıldı bu neden kırılmadı mantığı yanlış olur. şöyle düşün o dediğin oyunda 8 data dosyasını varsa fifa 19 da 5tane vardır bu sadece bir örnek. hepsinin kırılma dosyası tool dosyaları vs hepsi birbirinden farklı :)

halit74

Yeni Üye
online oyuncusu isen almalısın. ancak benim gibi offline oynayıp kariyer yapıyorsan alman o kadar da gerekli değil

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Buna cidden kendin bile inanıyor musun :D kimsenin kimseye para ödediği yok elinde olsa her sene verir o parayı hiç kırılmaz.
Oyunun Frosty üzerinden ki dosyalarını bilseydin böyle konuşmazdın. Tüm veritabanı yeni eklenen klasörler harici aynı.. :)

serdar_gs

Aktif Üye
Oyunun Frosty üzerinden ki dosyalarını bilseydin böyle konuşmazdın. Tüm veritabanı yeni eklenen klasörler harici aynı.. :)
Bende çok önceleri senin gibi düşünmüştüm bir ara ama mantıklı bakmak gerek adamlar bu gruplara ulaşabilse ihbar eder hadi etmedi para veriyor olsa bile sonuna kadar verir hiç kırdırtmazdı şehir efsanesi o yüzden :)

Sprint

Tanınan Üye
Bende çok önceleri senin gibi düşünmüştüm bir ara ama mantıklı bakmak gerek adamlar bu gruplara ulaşabilse ihbar eder hadi etmedi para veriyor olsa bile sonuna kadar verir hiç kırdırtmazdı şehir efsanesi o yüzden :)
EA belki de bu yıla kadar crackerlere izin verip cracklı oynayan kitleye oyunun tadını vermek istedi ? Ve insanlar oyunun tadını alınca da crackerlere parayı bastı ve bu insanları oyunu paralı almaya muhtaç bıraktı.Aynı Amerika taktiği.Önce ucuzdan ver,muhtaç bırak ve dışa bağımlı et ! Ayrıca bu crackerlerden ihbar ederek kurtulunabileceğini mi sanıyorsun ? Kaç kişilik ekip bu adamlar tek başına kırmıyor ki.Biri yakalanıp emir verse öbürleri anında crackı paylaşır ve EA'nın tüm emeği GG.

zaferdemir

Aktif Üye
FIFA 16 'nın kırlmadığı zamana ne diyeceksiniz? fifa 15 kırılıyor hop oradan fifa 16 yı atlayıp fifa 17 yi temmuzda filan kırıyorlar. böyle bir şey mantıklımı kıramamak ? bence işin içinde para var. denuvo propagandası boş iş. her teknoljinin anti si hacklenebilecek şeyleri vardır. fifa 18 ile fifa 19un dosya yapısı aynı. fifa 18 hemen ilk günden itibaren kırıldı. fifa 19 da öyle olması lazım. fifa 15 kırılıyor fifa 16 kırılamıyor. dosya yapıları da aynıydı. EA'nin crackçılara ikinci bir sus payı vermiş olabilir. birden fazla grup var belki bir ihtimal. bana denuvonun koruması ile ilgili doyurucu ve tatmin edici bilgi verirseniz sizin dediğiniz daha doğru olabilir ve ikna olabilirim gerçekten kırılamadığı konusunda. çünkü fifa 16 denuvo dönemi ile fifa 19 denuvo dönemi ve teknolojisi aynı değildir. Ama EA, korsan ile farklı ve "şekilli" bir mücadele vermeye çalışmış da olabilir

Origin ID
burakonur95
Kardeşim bence şuan alma FIFA PC de şuan ses sorunu var ve bunu hala çözebilmiş değiller ve ayrıca FIFA nın satışları oldukça düşmüş. Ben oyunda indirim olacağını düşünüyorum.

Adamlar bu yüzden hacker anladın ? :)
bahsettiğin oyun ile fifa nın tool dosyaları farklı ama. o kırıldı bu neden kırılmadı mantığı yanlış olur. şöyle düşün o dediğin oyunda 8 data dosyasını varsa fifa 19 da 5tane vardır bu sadece bir örnek. hepsinin kırılma dosyası tool dosyaları vs hepsi birbirinden farklı :)
Yine de bu kadar fark eder mi ? Onun da bence yakın zamanda çıkması gerekirdi. Diğer ihtimal ise Tomb Raider üzerinde çalışıyorlardır.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Adamlar bu yüzden hacker anladın ? :)

Yine de bu kadar fark eder mi ? Onun da bence yakın zamanda çıkması gerekirdi. Diğer ihtimal ise Tomb Raider üzerinde çalışıyorlardır.
yani abi şöyle sölim baya fark ediyor maalesef. çünkü hepsinin data dosyası varsa dlc dosyası vs vs hepsinin ki farklı olduğu için aynı yolla kırılmıyor. aynı yolla kırılsa her kıran crack grubunun kırdığı oyunlar aynı boyutta olurdu. örneğin tomb raider 60 gb ama fifa 19 45 gb arasında 15 gb fark var bunlar data dosyası dlc dosyası vs vs. bu arada boyutlar tamamen örnek amaçlı :)

yani abi şöyle sölim baya fark ediyor maalesef. çünkü hepsinin data dosyası varsa dlc dosyası vs vs hepsinin ki farklı olduğu için aynı yolla kırılmıyor. aynı yolla kırılsa her kıran crack grubunun kırdığı oyunlar aynı boyutta olurdu. örneğin tomb raider 60 gb ama fifa 19 45 gb arasında 15 gb fark var bunlar data dosyası dlc dosyası vs vs. bu arada boyutlar tamamen örnek amaçlı :)
Eyv başkan bilgilendirdiğin için. Ben öyle sanıyordum.