• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

mert78

Yeni Üye
merhaba, yamayı kurmuştum 15 gündür de rahat şekilde oynuyordum ancak dün oyuna girmeye çalışırken açılış ekranında 3 noktadan sonra hata vermeden atmaya başladı düzeltemedim ne yapmalıyım?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
merhaba, yamayı kurmuştum 15 gündür de rahat şekilde oynuyordum ancak dün oyuna girmeye çalışırken açılış ekranında 3 noktadan sonra hata vermeden atmaya başladı düzeltemedim ne yapmalıyım?
yamayı silip crack fix kurabilirsiniz
ama yamayı tekrar çalıştıramama gibi bir risk de var

Origin ID
muratcelikcan16
Merhaba,

Önceden bende oynuyordum, son 1-2 gündür program

Değer null olamaz.
Parametre adı: value

konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<>c__DisplayClass28_0.<oBdAhcQKIJRsbDYEWAcTkhSbAQemqG>b__0()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<oBdAhcQKIJRsbDYEWAcTkhSbAQemqG>d__28.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyModManager.MainWindow.<WuHwxsPPTPaoLbAsewgFKUiGlpxT>d__13.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)

Hatası veriyor.

kadir4166

Aktif Üye
Merhaba,

Önceden bende oynuyordum, son 1-2 gündür program

Değer null olamaz.
Parametre adı: value

konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<>c__DisplayClass28_0.<oBdAhcQKIJRsbDYEWAcTkhSbAQemqG>b__0()
konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<oBdAhcQKIJRsbDYEWAcTkhSbAQemqG>d__28.MoveNext()
konum: FrostyModManager.MainWindow.<WuHwxsPPTPaoLbAsewgFKUiGlpxT>d__13.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)

Hatası veriyor.
o hata herkeste var nerdeyse :D

Origin ID
muratcelikcan16
Merhaba arkadaşlar,

Değer null olamaz hatası için arkadaşımızın önerdiği çözüm.

Bende oldu, aynı hatayı alan arkadaşlar sizde deneyin derim.

Arkadaşlar merhaba. bu hatanın çözümünü kendim deneyerek buldum sanırım anlatayım.

-İlk olarak Frosty Mod Manager kurulu ise silmeyin, Frosty Mod Manager klasöründeki şu dosyaları silin;
- ''FrostyModManager FIFA19'' yapılandırma ayarları dosyası, ''fifa19.key'' , ve ''Mods'' klasörünu silin.
- Daha sonra Frosty Mod Manager'i yönetici olarak başlatın ve normal olarak kurun.
- Birden fazla mod kuracaksanız hepsini aynı anda kurmanız lazım, yani 1 modu kurup aktifleştirip oyuna girdikten sonra başka bir modu daha aktif etmeye çalışırsanız bu hatayı alıyorsunuz.