• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 18 v5 Update Download

ozanr9

Yeni Üye
Merhaba kardeşim ben yamalar yükledim ettim bu siteden artık oyun açılmıyor hiç hatada vermiyor
baya ilerlediğim bir kariyerimde vardı mümkünse pc me bağlanıp düzeltebilirmisin acaba
çok mutlu olurum

eNeS

Moderatör
Yönetici
Origin ID
henesaktas
Çok warez dolaşmaya başladı forum da bir oyun veya patch indirme sitesine dönüyoruz yavaş yavaş :) işin gırgırını geçeyim kardeşim test ettin mi? eğer test ettiysen hata varsa belirt ekran görüntüsü paylaş

o zaman indirme sen. Warez ile ne alakası var daha önce başkaları paylaşmış başka güncellemeler. Oyunu korsan olanlarda faydalansın.

title 5 yani update 5 demek. güncellemeyi kurduktan sonra crack yapmalısınız. çünkü crack uptade 5 in crackidir.

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
o zaman indirme sen. Warez ile ne alakası var daha önce başkaları paylaşmış başka güncellemeler. Oyunu korsan olanlarda faydalansın.

title 5 yani update 5 demek. güncellemeyi kurduktan sonra crack yapmalısınız. çünkü crack uptade 5 in crackidir.
teşekkürler kardeşim sence bunu kurduktan sonra oyun nasıl oldu bir sorun varmı nasıl yüzler gelmişmi Quaresma Andre silva vb ?

Origin ID
Bombaxibx
güncellemeyle ilgili neden bilgi veren yok? Sorunsuzmu hangi klasöre kurucaz..

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
KARDEŞİM DENEDİNMİ BUNU Bİ söylede bizde sorun warsa indirmiyek ?