• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 18 turkish patch

arkadaşlar şu yamanın v1 ini daha sonra ne geliyorsa onu atarmısınız? direk v2.1 yükleyince cg file hata veriyor. Yamanın tüm patchlerini sırasıyla atabilirseniz çok iyi olur

Yamayı Import ederken ;
Legacy Files>data>ui>imgAssets>heads>p237419.dds adlı miniface dosyasındaki tiki kaldırıp denerseniz sorunsuz bir şekilde yüklenecektir.Fakat tiki kaldırdığınız miniface hangi oyuncunun ise onun minifacesi olmayacaktır oyunda veya eski minifacesi ney ise o olacaktır :)
mustafaakgz1 den alıntı yapılmıştır.

umut07007

Yeni Üye
Origin ID
umcuk07
Yamayı Import ederken ;
Legacy Files>data>ui>imgAssets>heads>p237419.dds adlı miniface dosyasındaki tiki kaldırıp denerseniz sorunsuz bir şekilde yüklenecektir.Fakat tiki kaldırdığınız miniface hangi oyuncunun ise onun minifacesi olmayacaktır oyunda veya eski minifacesi ney ise o olacaktır :)
mustafaakgz1 den alıntı yapılmıştır.
cok tesekkur ettim

Hatayı çözdüm kardeşim teşekkürler. Şansıma da o oyuncu erzurumspordan biriymiş ben de erzurumla kariyer açtım. Adamın kafası yok. Bildiğin yok. Miniface falan değil direk oyunda maçta kafası yok

Ankaragücünde de var Kenan Özer isimli futbolcunun minifacesi var ama kafası yok :D