• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA 18 TURKİSH PATCH KADRO GÜNCELLEMESİ 02.09.18 Son Dokumuşlar Yapıldı!

Origin ID
UKayıcıu1
FIFA 18 TURKİSH PATCH KADRO GÜNCELLEMESİ 02.09.18
Arkadaşlar Yama Yapımcısıyla Alakası Yoktur Kendim Güncelledim Bu İdarelik Bir Güncellemedir Arkadaşlar Kiralık miniface vs alakasız olabilir !
Son Güncelleme 02.09.18
Anadolu Takımlarının %90 Kadro ve Transferleri Yapıldı
4 Büyüklerin Kadro Ve Transferleri Yapıldı
Damogaj Vida Eklendi.

Anthony Anwakaeme Eklendi.
Son Güncelleme.
-Olmayan Bir Kaç Oyuncu Oluşturuldu.
-Avrupanın Son Transferleri Yapıldı.
-Takım Kaptanları Düzeltildi.
-Elmas,Toköz,Alıcı Gibi Genç Oyuncular Eklendi(Kısmen)

1535831760999.png

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
sadece süper ligin mi transferlerini yaptınız yoksa bütün takımların transferleri yapıldı mı

Origin ID
UKayıcıu1

Nightwing

Yeni Üye
Origin ID
Nightwing
Yani sadece ferbahçedeki genç oyuncuları yapman , yaparken de güçlerini abartman hoş olmamış bence

Origin ID
UKayıcıu1
Yani sadece ferbahçedeki genç oyuncuları yapman , yaparken de güçlerini abartman hoş olmamış bence
1.Beşiktaşlıyım
2.Olmayan oyuncuları yaptım Trabzonspor a da yaptım Fenerbahçeyede art niyet yok sadece arkadaş yorumda bahsetmişti
3.Güçleri isterseniz düzenleyebilirsiniz

Sprint

Tanınan Üye
Dostum maalesef eksikler çok yine de emeğine sağlık en önemlisi keşke bu kadro güncellemesi Quaresma yüzü ile uyumlu olsaydı

Origin ID
UKayıcıu1
Dostum maalesef eksikler çok yine de emeğine sağlık en önemlisi keşke bu kadro güncellemesi Quaresma yüzü ile uyumlu olsaydı
kral ben yamanın dosyasının üstüne yaptım normalde çıkacaktı bugün idarelik olsun diye kickoff ta sıkıntı yaratmaz diye ama yama çıkmadı :D birde anlamadığım yamaları hangi updateye göre yapıyorlar oyun oynanış felan değişti saçma sapan goller yiyorum ilk çıktığındaki gibi oldu keşke update 2 ye göre yapsalar

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
kral ben yamanın dosyasının üstüne yaptım normalde çıkacaktı bugün idarelik olsun diye kickoff ta sıkıntı yaratmaz diye ama yama çıkmadı :D birde anlamadığım yamaları hangi updateye göre yapıyorlar oyun oynanış felan değişti saçma sapan goller yiyorum ilk çıktığındaki gibi oldu keşke update 2 ye göre yapsalar
Update 2 de oynayan var..