FİFA 18 İÇİN TEZEHÜRATTIR NE BİLEYİM GOL ŞARKISI YAPIMINI BİLEN VARMI VEYA NERDEN ÖĞRENEBİLİRİM

Zinx

Yeni Üye
Merhabalar fifa 18 için tezehürat yaması veya golden sonra şarkı eklemek istiyorum ama bir türlü nasıl yapılacağını bilmiyorum bilen birisi varsa öğretebilirmi veya hazır yaması varsa atabilirmi şimdiden teşekkür ederim :)

xxxCCCxxx

Tanınan Üye
Böyle bir şey FIFA 14 ten itibaren maalesef mümkün değil.Ama ben mesela şöyle yapıyorum.Bi ses dosyası oluşturup bunu klavye kısa yoluna atadım.Atıyorum Fenerbahçe gol müziği için CTRL+H ayarladım (Bu windowsun kendisinde olan bi özellik sağ tıklayıp kısayol ata) oyundayken bu kombinasyonu yaptığım zaman gol müziği çalıyor :) Tezahuratlar için de aynısı geçerli.

Böyle bir şey FIFA 14 ten itibaren maalesef mümkün değil.Ama ben mesela şöyle yapıyorum.Bi ses dosyası oluşturup bunu klavye kısa yoluna atadım.Atıyorum Fenerbahçe gol müziği için CTRL+H ayarladım (Bu windowsun kendisinde olan bi özellik sağ tıklayıp kısayol ata) oyundayken bu kombinasyonu yaptığım zaman gol müziği çalıyor :) Tezahuratlar için de aynısı geçerli.
nasıl oluyoki

xxxCCCxxx

Tanınan Üye
Fotoda siyah kırmızı işaretlediğim yer var ya ordan bi kısayol tuşu atayabilirsin ses dosyasına.Oyundayken de kısayol tuşuna basınca çalışıyo müzik :) Adsız.png

Origin ID
ilkersuzgen32@gmail.com
ora tıklanmıyor nasıl yapcaz yardımcı olurmusun