• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA 18 ÇOK KOLAY DEĞİL Mİ ?

Nerthus

Yeni Üye
Origin ID
Vidores
Merhabalar Fransa 2.Liginden aldığım Paris FC ile legendary ayarlar ile oynayıp ilk sezon 2/2 yapıp kupayı da aldım.2.Sezon üst lige çıkınca kadromda en yüksek adamın 80 olmasına rağmen Ultimate ayarlarda çok rahat şampiyon oldum.Ultimate ayarları cheat table ile yaptım.Bu oyunu nasıl daha zorlayıcı bir hale getirebilirim.Skorlar genelde 5-2,6-1,4-0 gibi oluyor

DoctorL

Aktif Üye
Merhabalar Fransa 2.Liginden aldığım Paris FC ile legendary ayarlar ile oynayıp ilk sezon 2/2 yapıp kupayı da aldım.2.Sezon üst lige çıkınca kadromda en yüksek adamın 80 olmasına rağmen Ultimate ayarlarda çok rahat şampiyon oldum.Ultimate ayarları cheat table ile yaptım.Bu oyunu nasıl daha zorlayıcı bir hale getirebilirim.Skorlar genelde 5-2,6-1,4-0 gibi oluyor
Oyunun genel ayarlarından. Rakip takımın pas,şut,kaleci ayarlarını %50'den daha yukarı çekersen daha zorlu olur

EgeOncel

Tanınan Üye
update 3 4 5 i falan yapınca yapay zeka kalitesi artıyormu ? yoksa sadece oyuncu overalleri , yüzleri falan gibi eklentilermi geliyor bilen varmı ?

DoctorL

Aktif Üye
update 3 4 5 i falan yapınca yapay zeka kalitesi artıyormu ? yoksa sadece oyuncu overalleri , yüzleri falan gibi eklentilermi geliyor bilen varmı ?
Yapay zeka artmıyor, sadece kalecilerde degişim oluyor. O degişimi normaldede ayarlardan kaleci becerisini %75 yaparsan aynı oluyor