• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 18 2019-2020 Güncellemesi ve Yeni Süper Lig Takımları (ÇIKTI!)

cülyano

Yeni Üye
Evet arkadaşlar uzun zamandır yapımında uğraştığım yamayı sizlerle paylaşmak bugüne nasip oldu. Gecikme için kusura bakmayın. Daha güzel daha iyi olsun diye çok uğraştım umarım uğraştığıma değmiştir.
- 2019-2020 sezonuna ait tüm transferler
- Güncele yakın oyuncu güçleri
- Oyunda yer almayan binlerce yeni oyuncu
- Tüm Süper Lig takımlarının 2019-2020 sezonu formaları
- Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray Minikitleri
- Türk hakem isimleri
- Yüksek ve uzak TV kamera açısı
- İsteğe bağlı kullanabileceğiniz
- Süper Ligdeki takımların gerçek teknik direktör isimleri yamada yer almaktadır. Kiralık oyuncu transferleri kiralık olacak şekilde ayarlanmıştır. (2 yıllık kiralıklar 2 yıllık şekilde ayarlanmıştır örneğin; Garry Rodrigues, Nzonzi)

Hata yaşamayacağınızı umuyorum. Hata olmaması adına oyunda çok fazla grafik değişimi yapmadım.
Yamada mecburiyetten dolayı
3 tane eksiklik bulunmakta
1- Oyuncuların yaşlarını gerçekçi yapmak adına hepsini 2 yaş büyülttüm bu nedenle bütün oyuncuların doğum tarihleri 2 sene erken.
2- Formalar yenilense de altarında eski formalara ait ufak kabartmalar gözüküyor, bunu düzeltmeye çalıştım ancak bu kez de hata verdi lütfen bu durumu maruz görün
3- Oyunda bazı oyuncu isimleri yanlış yer alabilir. FIFA 18'de olup FIFA 19'da yer almayan takımların oyuncu isimleri farklı gözüküyor. Bunu düzeltmek için uğraşacaktım ancak yamayı artık sizlerle paylaşmak istedim bu ufak türlü hataları maruz göreceğinizden şüphem yok.

KURULUM:
YAMANIN LİNKİ: https://drive.google.com/file/d/1fjmXXxCbxQOOHKA36FvGzhO8rS0gonF7/view?usp=sharing
-Arkadaşlar öncelikle bilgisarayınıza temiz bir FIFA 18 kurulumu yapın.
-FIFA 18 Update 7 güncellemesini yapın.
-Frosty Mod Manager de sorun yaşamamak adına bilgisayarınızın klavye dilini "ENG - US İngilizce ABD" şeklinde ayarlayın.
-Daha sonra indirdiğiniz RAR dosyasındaki FROSTY klasörünü masaüstüne atın, Frosty Mod Manager'e girdikten sonra FIFA 18'i seçin "Launch" tıklayarak oyuna bir girin kontrol amaçı ve Frosty Mod Manager'i kapatın.
-İndirdiğiniz RAR dosyasında bulunun "YAMA İÇİN GEREKLİ MODLAR" klasöründeki modları FROSTY klasöründe bulununan "Mods" un içine atın.
-Mod Manager'i tekrar açın sol tarafta yama ile ilgili indirdiğiniz modlar yer alacaktır,
**BURASI ÇOK ÖNEMLİ** ilk olarak sol tarafta yer alan 20 EYLUL DB'ye 2 kez tıklatın ve aktif hale getirin. (Sağ tarafa tikli şekilde geçiş yapacaktır.)
-Ardından "ui img" modunu aynı şekilde aktif edin ve diğer modları da sırası önemsiz bir şekilde belirttiğim gibi aktif edin.Launch diyin ve oyuna girin yamalar aktif olacaktır.
- Asla ve asla kadro dosyası ile oyunu oynamayın yama çalışmaz. Yani Belgelerim FIFA 18 klasörü settings içinde bir "Squad" dosyası varsa kesinlikle silin.
-YAMA'nın çalışması için bu modların hepsinin aktif olması gerekmektedir. İsteğinize bağlı olarak kullanmanız için diğer modları ayırdım.
-Atıyorum Fenerbahçe çubuklu formanın altına lacivert şort istiyorsanız "fener forma laci şort" modunu aktif edin ama "STSL 2020 KIT" modu aktifken aktif edin 2'si bir arada çalışacaktır. Bu şekilde Galatasaray'a parçalı formanın altına siyah şort kullanabilirsiniz Trabzonspor bordo formasını kullanabilirsiniz, sarı-kırmızı, sarı lacivert, konyaspor, alanyaspor kale fileleri kullanabilirsiniz.
-Bilmeyenler için, oyuna Mod Manager'den girip oynayacaksınız, Launch butonuna basarsanız oyuna girebilirsiniz. Normal FIFA 18 logosundan oyuna giriş yaparsanız hiçbir yama aktif olmaz.

NOT1: Maç başladığında Kamera çok tepeden ve uzak olabilir, bunu elinizle düzeltebilir, hiç uğraşmak istiyorsanız yine kamera ayarlarından orjinal haline çevirebilirsiniz.
NOT2: FIFA 16 için yaptığı formaları bu yamada kullanmama izin veren adiltas'a teşekkür ederim.
FIFA 18 07_08_2019 02_01_14.png FIFA 18 07_08_2019 02_00_51.png FIFA 18 07_08_2019 02_02_01.png FIFA 18 20_09_2019 18_55_19.png FIFA 18 20_09_2019 18_58_10.png FIFA 18 20_09_2019 18_57_16.png FIFA 18 21_09_2019 00_42_29.png

Son düzenleme:
kamera ayarını oyunun db dosyasındaki fifa_ng_db-meta belgesini düzenleyip, zoom ve heigt sınırlarının kodlarını değiştirerek yaptım
FIFA 19 için de Frosty yardımıyla yapabilirsiniz.

PS 4 İÇİN GEÇERLİ Mİ ACABA ???
malesef dostum,
bu arada yama ile ilgili son bilgi: avrupadaki transferlerin %90'ı tamamlandı, oyuncu güçleri fifa 19'un son güncellemelerine göre ayarlandı
fifa 18'de olmayan fifa 19'da yer alan oyuncular oyuna eklendi, denizlispor ve gazişehir takımlarındaki oyuncuları oyuna kendim ekleyeceğim, transfer dönemi devam ediyor kalan transferleri de ekleyeceğim bu eklemelerden sonra yama tamamlanacak ancaaak şöyle bir sorun var arkadaşlar
fifa 19'dan 18'e oyuncu verilerini aktardım, herşey güzel ve güncel oldu şahane ama sıkıntı şu oyuncuların isim kodları 18'le uyuşmuyor
yani oyuncuların isimleri yanlış gözüküyor oyunda, bu nedenle oyuncuların isimlerini tek tek düzenliyorum bu da yamayı sizlere paylaşma tarihimi biraz öteleyebilir. o nedenle sizden sabretmenizi rica ediyorum, indirdiğinizde yamadan çok memnun kalacağınızı adeta fifa 20 tadı alacağınızın sözünü sizlere veriyorum, iyi geceler :)

osmann.51

Yeni Üye
Origin ID
oturhan5@gmail.com
Son durum nedir transfer dönemi bitti heycanla bekliyorum. Sırf senin için fifayı silip temizden yükledim :)

Zeusledge

Yeni Üye
Yamada ki son durum ve yamayı nasıl kurabileceğimiz ile ilgili bilgi verir misin frosty mod manager'a baktım biraz diğer insanlar da hata felan olmuş halledebilir miyiz ?

Origin ID
yankidex4
@cülyano Galatasaray formasında ön kısımdaki reklam logosundan Pizza Pizza yazan kısım kalktı. Sadece Terra Pizza kaldı. Ona göre düzenlersen sevinirim. Ayrıca Nzonzi kiralık süresini 2 yıl yapmanı öneririm zira opsiyon var 500 bin Euro 2. yıl için.
Beklemedeyim :)