• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

fifa 16 ana menü gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayansait

Aktif Üye
oyuna giriş yapıyorum dil seçiyorum kişisel ayarlar 1 diyorum giriyorum fakat ana menü gelmiyor oyun orada kalıyor ama donmuyor çalışıyor sadece bir stad görseli var ana menü yok

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Google ye yazar mısın bir video vardı telefonda olduğum için video atamıyorum kesin çözüyor ve sitede birçok kişiye o çözümle çözdürdük :) bulamazsan da pc ye geçtiğim zaman atarım :)

kayansait

Aktif Üye
Bu arada bir sorun daha var maç 7. Dakikadan itibaren kasmaya başlıyor oyun sistemim yeterli daha önce en yüksek ayarlarda oynuyorum şuan en düşük ayarlarda oynuyorum 7. Dakikaya kadar pek sıkıntı yok 6. Geldiken sonra hafif başlıyor sonra çok fazla oluyor bilginiz var mı bu sorun ile ilgili

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Bu arada bir sorun daha var maç 7. Dakikadan itibaren kasmaya başlıyor oyun sistemim yeterli daha önce en yüksek ayarlarda oynuyorum şuan en düşük ayarlarda oynuyorum 7. Dakikaya kadar pek sıkıntı yok 6. Geldiken sonra hafif başlıyor sonra çok fazla oluyor bilginiz var mı bu sorun ile ilgili
yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştırı dene bence
Çok teşekkür ederim dış bir kaynaktan buldum Allah razı olsun
Rica ederim ne demek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...