• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 15 için Türkiye stadyumları

hocam şu timsah arenayı yapmada yardım edin senin videondakileri yaptım euro park üzerine kurup tüm dosyaları İDsini 35 yaptım ancak olmadı antremanda oyundan atıyor şu sonuncuyuda yapsam bana yeter

zaferdemir

Tanınan Üye
hocam şu timsah arenayı yapmada yardım edin senin videondakileri yaptım euro park üzerine kurup tüm dosyaları İDsini 35 yaptım ancak olmadı antremanda oyundan atıyor şu sonuncuyuda yapsam bana yeter
şu video ile dosyaları fifa 15'e çevir.

şu video ile lnx uzantılı dosyaları değiştirerek oyundan atmasını engelle. (eğer ID sini değiştirdiysen) dediğim gibi fifa 16 ve 15 stad kurma ve çalıştırma prensipleri aynıdır. yüzde 95 çalışır.

Hocam fifa 15 de stadları başka stadların üstune ekliyoruz yeni bir slot nasıl oluşturuluyor mu onun hakkında da video çekebilirmisin bu benim yan hesabim gibi birşey

zaferdemir

Tanınan Üye
Hocam fifa 15 de stadları başka stadların üstune ekliyoruz yeni bir slot nasıl oluşturuluyor mu onun hakkında da video çekebilirmisin bu benim yan hesabim gibi birşey
Bu konuda bir video çektim. Boş slota eklemek istiyorsan bakabilirsin. Ancak gece vaktinde problem olabilir. Mesela saat 22.00 yaparsın güneş tam batmamıştır. Boş slot için iyi düşün. Onun için bir araştırma yapabilirim ama bu da uzun sürer. Ayrıca bakacağın videoda sabitlediğim yoruma da bakarsan iyi edersin. Stat isminin gözükmesi için. Mantık yine aynı FIFA 15 ile.

Son düzenleme: