• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ersun yanal?

Sizce gelirse Fenerbahçe en fazla ....'ncı olur?

• Kullanılan toplam oy
    54
Şuanda bu senenin feda edilip seneye ersun hocayla birlikte çok sağlam hazırlanılmalı gençlerin oynadığı ruhsuz oyuncuların olmadığı bir takım oluşturulmalı diye düşünüyorum

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
zaten bir kazancımız kalmadı ferdi ye barışa Berkeye ömer faruk beyaza Mahsun a daha fazla şans verilmeli Yiğithan a şans verilmeli. neustadder oynuyor da ne yapıyor. ayew oynuyor da ne yapıyor.
elifi asla satmamamız lazım bu sene 20 milyon euro ise seneye 30 olur çok çalışkan bir çocuk. seneye de 2 forvet 2-3 kanat 1 sol bek 3 orta saha 1 kaleci aldık mı takım uyum sağlarsa oturur diye düşünüyorum ama seneye de bizden hiçbir şey olmaz çünkü takım henüz oturmadı. teknik direktör gelecek yeni oyuncuları alıcak o yeni oyuncular taktir alışacak oyunculara alışacak vs vs derken kafadan 5 hafta gider. he eğer bu 5 haftalık süreci kayıpsız atlatırsak o zaman Ersun hoca belki şampiyon yapabilir. yabancı hoca istersen morinho yu getir hiçbir şey yapamaz. Fenerbahçe nin başına disiplinli ligi tanıyan bir hoca lazım ya yılmaz Vural yada Ersun Yanal.
birde maç kaybettiğimiz zaman haftalık maaşların da kesinti yapılsa 2 hafta sonra takım barça real olur :D

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
#YENİDENERSUNYANAL GELSİN Genclerin Oynasın Kumeye Dusceksekte Genclerle Duselim
uygar la Ahmethan la oynarsak bırak kümeye düşmeyi amatör kümeye düşeriz :D alt yapımız da çok kaliteli adam yok ki
yiğithan
berke
ferdi
barış
Mahsun
Ömer Faruk beyaz
bunlar dışında unuttuğum 1-2 isim daha olabilir de geri kalan da gerçekten iş yok

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Arkadaşlar Beşiktaş 'lı olarak söylüyorum; Fenerbahçe, bu sene için lige havlu attı bile. Fenerbahçe 'nin artık bu saatten sonra yapabileceği en iyi başarı Ziraat Türkiye Kupası 'nı kazanarak Avrupa Kupasına katılmak olacaktır.

Origin ID
mustafakgz1
seneye de 2 forvet 2-3 kanat 1 sol bek 3 orta saha 1 kaleci aldık mı takım uyum sağlarsa oturur diye düşünüyorum
Kardeşim finansal fair play durumunda bütün büyük takımlar çok fazla ümitlenmeni istemem eldeki kadroyla ve altyapı ile birşeyler yapması lazım klüplerin.Altyapının ne kadar önemli olduğunu google dan bi klüplerin mali tablolarını aç ne kadar vahim durumdayız.Türkiye olarak her alanda tüketen bir konuma geldik üreten jenerasyonunda önü bilinçli şekilde kapatılıyor ne yazıkki koltuk sevdaları yüzünden :)

Origin ID
Braynds2
Kalecimiz var hata yapsa da berke iyi kaleci olur ki üstüne bizde volkan-kameni-erten-berke-harun var :D biraz değişik olur kaleci mevkisi. Kanat defans tercihim ve forvet

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Kardeşim finansal fair play durumunda bütün büyük takımlar çok fazla ümitlenmeni istemem eldeki kadroyla ve altyapı ile birşeyler yapması lazım klüplerin.Altyapının ne kadar önemli olduğunu google dan bi klüplerin mali tablolarını aç ne kadar vahim durumdayız.Türkiye olarak her alanda tüketen bir konuma geldik üreten jenerasyonunda önü bilinçli şekilde kapatılıyor ne yazıkki koltuk sevdaları yüzünden :)
maalesef dostum. birazcık altınordu gibi alt yapıya önem versek güzel işler olur sadece Fenerbahçe adına değil her kulüp adına. cidden Fenerbahçe adına demiyorum diğer takımlar adına da söylüyorum TÜRK futbolundan zerre umudum kalmadı

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Kalecimiz var hata yapsa da berke iyi kaleci olur ki üstüne bizde volkan-kameni-erten-berke-harun var :D biraz değişik olur kaleci mevkisi. Kanat defans tercihim ve forvet
abicim sen ertene kaleci mi diyorsun ya. top tutamıyor o adam kameni bile bana göre kaleci değil. yediği golleri gördük fabiano ya laf yapıldı topu çelmek yerine azcık top tut diye peki kameni geldi geleli ne yaptı. erteni bir maçta izledim çok kötüydü. antrenman önemli değil ki karşında bir adam sana süratli top atıyor sende tutuyorsun. berkeyi yetiştirmek lazım acilen. forvet ve kanatlara adam lazım. peki lazım diyoruz ama dışarıdan almak yerine kendi oyuncumuz kendimiz yetiştirmeliyiz. altınordu gibi

Sprint

Tanınan Üye
Ersun Yanal gelmediği takdirde artık Fenerbahçe lisanslı ürünlerini almayı bein sports üyeliğimi ve seneye almayı düşündüğüm kombinemi iptal edeceğim bu kadar yeter bu taraftar bunu haketmiyor ALİ KOÇ İSTİFA KIYMETİNİ BİLEMEDİK AZİZ BAŞKAN ! YA ÇARE ERSUN YANAL !

Origin ID
Braynds2
dalga mı geçiyorsun sen kardeşim git ya AZİZ BAŞKAN ' mış. Senin Aziz Başkanın yüzünden bu hallerde Fenerbahçe o borçlar senin aziz başkanının yüzünden pereriaya hala para ödenmesi senin başkanın yüzünden en son 2008 senesinde Şampiyonlar ligine gidip yarı final oynatan Zico yu gönderen senin başkanın, ALEX DE SOUZA kanayan yaramı aykutla kumpas kurup gönderen yine senin başkanın nerede başarı varsa onu silip süpürdüler aykutla beraber. Bu enkaz var ya bu takım Ali Koçla mı alakalı adam istediği oyuncuları getiremedi senin başkanının yüzünden Valbuena 4 m a yakın alıyor. Dirar ı 3.5 milyona transfer ettin sen , Şener varken dirarı aldın tamam dedik üstüne isla yı aldın sen AZİZİNLE AYKUTUNLA 3 tane sağ bekin 2si mal biri kadro dışı zaten. GÖZÜNÜZÜ AÇIN FENERİ BU HALE SOKAN AZİZ YILDIRIMDIR.

SEVDİK SENİ HERŞEYDEN ÇOK FENERBAHÇEM BİZE BU YOLDA GERİ DÖNÜŞ YOK....

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
dalga mı geçiyorsun sen kardeşim git ya AZİZ BAŞKAN ' mış. Senin Aziz Başkanın yüzünden bu hallerde Fenerbahçe o borçlar senin aziz başkanının yüzünden pereriaya hala para ödenmesi senin başkanın yüzünden en son 2008 senesinde Şampiyonlar ligine gidip yarı final oynatan Zico yu gönderen senin başkanın, ALEX DE SOUZA kanayan yaramı aykutla kumpas kurup gönderen yine senin başkanın nerede başarı varsa onu silip süpürdüler aykutla beraber. Bu enkaz var ya bu takım Ali Koçla mı alakalı adam istediği oyuncuları getiremedi senin başkanının yüzünden Valbuena 4 m a yakın alıyor. Dirar ı 3.5 milyona transfer ettin sen , Şener varken dirarı aldın tamam dedik üstüne isla yı aldın sen AZİZİNLE AYKUTUNLA 3 tane sağ bekin 2si mal biri kadro dışı zaten. Hala AZİZ BAŞKAN DEYİP DELİRTMEYİN İNSANI GÖZÜNÜZÜ AÇIN FENERİ BU HALE SOKAN AZİZ YILDIRIMDIR.

SEVDİK SENİ HERŞEYDEN ÇOK FENERBAHÇEM BİZE BU YOLDA GERİ DÖNÜŞ YOK....
aziz başkan falan hikaye abi 22 yaşındayım kendimi bildim bileli aziz yıldırım istifa diyorlardı istifa etmedi. ali koç gibi bir adam mı taraftarın istifa demesiyle istifa edecek. 30 yaş üstü işi bitik futbolculara dünya parayı veren başkanımızdı aziz Yıldırım . barışa vermişler 3-4 lira adam oynamasa da gelecek vaad ediyor. aziz başkan efsanemize defol git dedi taraftara paralı bilmem ne dedi. şampiyonlar liginde takımlara kafa tutan zico ya güle güle dedi. neden hala aziz başkan. sıfırdan başlayan her kulüp bocalar her kulüp dengesini kaybeder.
ali koç taraftarın sesine kulak veren bir adamken aziz yıldırım kendi taraftarına hakaret ettiği halde hala aziz yıldırım. birşey diyemiyorum cidden