• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Epic Games (Ücretsiz Dağıtılan Oyunlar)

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Diesel_blog_trello-revamp-tracking-features_EGS_Blog_Offline-Mode_Header-1920x1080-e7e27d4c5a82193d0

Epic Games platformu üzerinden her hafta bedava oyun dağıtılıyor.Bu konuda dağıtılan bedava oyunları sizler için paylaşmaya çalışacağım oyunları almak için elinizi çabuk tutun çünkü belirli bir günden sonra tekrar paralı olacaklar.

Dağıtılan oyunları konuya değil de yorum olarak ekleyeceğim nedeni ise almanız için kısa bir süre olduğu için konuda durmasının bir anlamı olmayacaktır.

Son düzenleme:

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Bilgilendirme için teşekkürler @Yasinakbulut. Her hafta bu konu güncel tutulursa güzel olur bence.
Rica ederim dostum bende aynı şekilde düşünüyorum ve güncel tutmaya da çalışacağım şuan bedava verdikleri hiç bir oyunu kaçırmadım.

Ekran Alıntısı.PNG

14 Kasıma kadar kütüphanenize eklerseniz süresiz sizin olacaktır.

Almak için resme tıklamanız yeterli

şuan için her hangi bir flood söz konusu değil attığım fotograf neden silindi ? tekrardan ekledim

Son düzenleme:

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Küçük ve grafik manyağı olmayan ama garip şekilde eğlenceli oyunlar üreten bir firma olmasıyla seviyorum umarım önünü kesmezler. :)