• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

eFootball PES 2020 Resmi Fragman Yayınlandı

Dettlaff*

Aktif Üye

Yeni özellikler:

• OYUN: Tümü ünlü orta saha oyuncusu Andrés Iniesta'ya detaylı bir danışma sonucu geliştirilmiş, yeni dinamik top sürme becerileri, yeni karşılama teknikleri ve ince ayarı yapılmış top fiziği ile daha önce hiç olmadığı gibi topun idaresini al.

• MATCHDAY: Bu yeni çevrimiçi rekabetçi modda, hakimiyet için görkemli mücadelede tarafını seç ve yeni gelenler ve müdavimler ile güçlerini birleştir.

YENİDEN İNŞA EDİLEN MASTER LEAGUE
Hayranların çok sevdiği Master League'de büyük değişimler yer alıyor, Bu değişimler hikaye ilerleme kontrolü konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşimli yeni bir diyalog sistemini de içeriyor. Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini sürdürmeleri ve kendi kişisel Master League hikayelerini oluşturmaları için kişiliklerine uygun yanıtlar seçmelerine imkan tanıyor.
PES 2020 transfer marketinde; transferlerin, transfer ücretlerinin, maaşların ve diğer unsurların gerçeğe yakın olmasını sağlayan yepyeni bir algoritma yer alıyor.

Çıkış Tarihi : 10 Eylül 2019

Son düzenleme:

Soykan

Yeni Üye
FIFA oynayanlar kariyer modu için yırtınırken, Pes'e çoktan kariyer moduna yenilik getirilmiş bile. Keşke Efsane Ol moduna da yenilik getirseler, kazandığımız parayla bir şey yapamıyoruz. Oynanış olarak top fiziği değişmiş gibi gözüküyor ve yeni animasyonlar eklenmiş. Zaten oynanış 1 yıl içerisinde en fazla ne kadar değişebilir. Açıkçası ben Pes'i daha çok zevk alarak oynuyorum. Sadece artık bilgisayarım kaldırmadığı için FIFA 19 oynuyorum.

Dettlaff*

Aktif Üye
FIFA oynayanlar kariyer modu için yırtınırken, Pes'e çoktan kariyer moduna yenilik getirilmiş bile. Keşke Efsane Ol moduna da yenilik getirseler, kazandığımız parayla bir şey yapamıyoruz. Oynanış olarak top fiziği değişmiş gibi gözüküyor ve yeni animasyonlar eklenmiş. Zaten oynanış 1 yıl içerisinde en fazla ne kadar değişebilir. Açıkçası ben Pes'i daha çok zevk alarak oynuyorum. Sadece artık bilgisayarım kaldırmadığı için FIFA 19 oynuyorum.
Açıkçası beni heyecanlandırdı bu fragman Konami'den ümidi kesmeme rağmen. Kariyere eklenecek diyalog sistemi tutarsa birçok FIFA oyuncusunu kendisine çekebilir.

Son düzenleme:

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
aldıgım son fıfa 19 du artık pese gecıs yapıyorum kı seneye pes bomba karıyer goruntulerı konusmalar harıka hadı hayırlısı gercı fıyatından belli güzel oyun olacağı:)

pes gelişmeye çalışıyor en azından fifa ise 2015den beri pişirip pişirip önümüze koyuyor

defans sistemi falan çok iyi olmuş oyununun ellerini kapaması falan ve başka bir havası var oyunun

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
pes kendini geliştirmiş gibi 2019 hoşuma gitmişti ama kastığı için oynamamıştım
umarım pes şu kasma sorununu da çare bulur

asıl tanıtım akşam olur bir kaç saate yayın yapıcaklar galiba yeni oyun motor havası var sanki

Peste oynanış pes 14 ten beri berbat ve hiçbir zaman düzelmeyecek kariyere yenilik artısı ama lisans sıkıntısı var real madritin bile lisansını alamayan oyunu şahsen oynamam fifa her zaman en iyisi

Peste oynanış pes 14 ten beri berbat ve hiçbir zaman düzelmeyecek kariyere yenilik artısı ama lisans sıkıntısı var real madritin bile lisansını alamayan oyunu şahsen oynamam fifa her zaman en iyisi
Lisans sıkıntısı çok büyütülecek bir sorun olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Football Manager'da birçok takımın lisansı yok, hatta çoğunun yok. Ama FM oynayan çok büyük bir kitle var. PES' in oynanışı konusundaki eleştirinize kısmen katılabilirim. PES 19'da o kadar kötü değildi oynanış bana göre. Bu yıl PES 19'da ekledikler Süper Lig'i geliştireceklerini düşünüyorum. Hatta stadyum bile ekleyebilirler . Hatırlarsanız PES 19'da Şükrü Saraçoğlu stadyumu lisanslıydı.

Lisans sıkıntısı çok büyütülecek bir sorun olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Football Manager'da birçok takımın lisansı yok, hatta çoğunun yok. Ama FM oynayan çok büyük bir kitle var. PES' in oynanışı konusundaki eleştirinize kısmen katılabilirim. PES 19'da o kadar kötü değildi oynanış bana göre. Bu yıl PES 19'da ekledikler Süper Lig'i geliştireceklerini düşünüyorum. Hatta stadyum bile ekleyebilirler . Hatırlarsanız PES 19'da Şükrü Saraçoğlu stadyumu lisanslıydı.
Aynen vodafone park ve türk telekom arena eklenme ihtimali var analigde çok güzel olucak gibi duruyor

Hakikaten şu pes 19 kasma hareket bulanıklılığının cözümünü bulabildinizmi benim sistemim yetmesine rağmen ; sisteminiz yetmiyor diye uyarı geliyor ben yoksay diyip açıyorum oyunu ? 2.ci sorum lisans yaması olan varmi elinde ? Teşekkürler

Pes çok yavaş kalıyordu bana yada fifa'dan direk pes oynama geçtiğim için öyle oluyordu fifa hızlı pes yavaş kalıyordu ama pes cidden harika bişeyler yapmış Fifa'da anca onlineye o kartı bu kartı eklesin :mad:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Fm yi 12 den beri oynarım ne fifa dan ne de pes den bu kadar keyif almamışımdır. Pes 2019 bu sene güzeldi uzun zaman sonra pesi severek oynadım. Dediğin gibi fm 19da bundesliga lisanslıydı diğer liglerin lisansı yoktu. Lisans olmadığı halde takım isimleri oyuncular gerçek isimli. Ama pes de real in ismini gördük :D pes kendini bozmadan 1-2 sene gelişirse fifa yı geçebilir ( fifa her sene bir önceki oyununun üstüne 1-2 ek yapıp sanki fifa 18 v2.0 gibi)