• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 Edit Player

Rzeenx

Yeni Üye
Origin ID
Rzeenx
Merhaba arkadaslar, kariyer modunda "edit player" butonum kilitli. EA'nin katalogundan almam lazim oldugunu biliyorum fakat benim Origin'in internete girmesini engelledim çünkü Origin'de online oldugum zaman oyunu güncellemek istiyor (ve birçok modum var oyunda). Sorum'da bu iste eger birisi offline oldugum halde "edit player"'i açmayi biliyorsa yardimci olabilirmi ?

NOT: oyunum orijinal.

Teşekkürler

Merhaba arkadaslar, kariyer modunda "edit player" butonum kilitli. EA'nin katalogundan almam lazim oldugunu biliyorum fakat benim Origin'in internete girmesini engelledim çünkü Origin'de online oldugum zaman oyunu güncellemek istiyor (ve birçok modum var oyunda). Sorum'da bu iste eger birisi offline oldugum halde "edit player"'i açmayi biliyorsa yardimci olabilirmi ?

NOT: oyunum orijinal.

Teşekkürler
https://downloads.fifa-infinity.com/fifa-16/fifa-16-menu-career-mode-players-editor-unlocker-2-0/ şunu sağ tıklayıp türkçeye çevir. bi şeyler çıkacaktır

Rzeenx

Yeni Üye
Origin ID
Rzeenx
Sorunu çözdüm, o verdigin linkteki ugulumayi geri indirdim ve bu sefer regenrate Bh yaptim, bunu yapmayi untumustum benim aptalligim...

O uygulamanin calisan linki bu eger birisi ayni soruyu yasiyosa : http://www.playground.ru/files/fifa_16_menu_career_mode_players_editor_unlocker-104892/

Yardimin için tesekkur ederim @zaferdemir
Rica ederim :) Bir dosya eklenmişse yüzde 90 reg yapılması gerekir. Temel kural budur. Bu ara programı şimdi denedim. Güzel bir uygulamaya benziyor. FIFA 16'da momentumdan ötürü üst üste gol yerseniz kariyerde maçı yeniden başlatabiliyoruz. :D

Son düzenleme:

Rzeenx

Yeni Üye
Origin ID
Rzeenx
Rica ederim :) Bir dosya eklenmişse yüzde 90 reg yapılması gerekir. Temel kural budur. Bu ara programı şimdi denedim. Güzel bir uygulamaya benziyor. FIFA 16'da momentumdan ötürü üst üste gol yerseniz kariyerde maçı yeniden başlatabiliyoruz. :D
Evet çok iyi, ben cheat engine'le oyuncularımın overallarini yükseltmek için yükledim ve çok güzel çalişiyo :D

Rzeenx

Yeni Üye
Origin ID
Rzeenx
Eyvallah hocam ama denedim bile bunu, oyunu açmak isteyince mecbur oyun update olması diye mesaj açıyo o yüzden origin'de online olmam imkansız, offline oynuyorum bende