• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Cg File Explorer 18 Hata Cozuldu Mutlu Son!

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Evet arkadaşlar mutlu haber Update 2 olduğu halde programı sorunsuz açıyor :) Başardım Halil Hocanın başka bir konuda verdiği fikirleri kendimce dikkate aldim ve sonuca ulaştım. Oncelikle arkadaşlar Denetim Masasını açın ondan sonra Dil Ayarları/tarih saat veya sayı ... yazısına tıklayın ondan sonra biçimler sekmesinde biçimi İngilizce/Avrupa olarak seçin uygula deyin. Daha sonra FIFA 18 dizinine Update klasörünü acın ondan sonra onun içinede Patch klasörü acın patch klasörünün içinde Data klasörü acın ondan sonra yama programını calistirin. Dil ayarları için ilk fotoya bakın. 20180611_012931.jpg 20180611_011913.jpg

Son düzenleme:

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Dostum bilgin varsa bunda yama nasıl kaydedilir program nasıl kullanılır oyuncular nasıl editlenir fln diye şöyle kısa bir video çekermisin ? benim gibi frosty ile modlama yapamaya başlayanlar bu programa pek aşina değil çok yardımcı olursun
Kardeşim bende senin gibiyim sadece programın nasıl açılacağını çözdüm.

Son düzenleme:
Origin ID
alpa0921
ama ondan önce fifa 18 dizinine update klasörü acın ondan sonra onun içinede patch klasörü acın patch klasörünün içind e data klasörü acın ondan sonra yama programını calistirin.dil ayarları için ilk fotoya bakın.(abi bakın filan anlamadım bende update yok bide

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
ama ondan önce fifa 18 dizinine update klasörü acın ondan sonra onun içinede patch klasörü acın patch klasörünün içind e data klasörü acın ondan sonra yama programını calistirin.dil ayarları için ilk fotoya bakın.(abi bakın filan anlamadım bende update yok bide
Öncelikle dil ayarlarını yaptıysan.Ondan sonra Fifanin kurulu olduğu dizine Update klasörü aç ondan sonra update klasörüne tikla bu sefer orayada patch klasörü aç patch klasorununde içime gir data klasörü aç bu kadar.Ilk Foto dil ayarları içindi.

Origin ID
alpa0921
bide ben bu programda fenerbahçenin stadını old traford yapabilirmiyim