• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Cengiz Ünder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mktrock

Yeni Üye
Hocam bu sayfada face yapmayı becerebilen yok. Youtube'de lyas zaen i takip et. Talep ettim yapacak inş.

zaferdemir

Tanınan Üye
fifa 16'dan beri doğru düzgün yama yapılamamaktadır. yama yapımcılarını suçlamaya gerek yok. Çünkü importu yani dışarıdan oyun içersine dosya EA nin kısıtlamalarından dolayı zorlaşmış vaziyettedir.

mktrock

Yeni Üye
Hocam adam nicolas pepe, talisca, cutrone, pulgar, kean bir çok ismin facesini yapmış nasıl face yapılmıyor adam bal gibi yapmış.

Dettlaff*

Tanınan Üye

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Siz hala tartışmaya devam mı ediyorsunuz. Bakın şu tutumunuzu düzeltin. Burası çiftliğiniz değil. İstediğiniz gibi davranamazsınız. Kendinize gelin bence
Tabi majesteleri siz bilirsiniz kahveniz neyli olsun ballımı ?
Seni yine uyarıyorum. Millete karışmaktan vazgeç. Sorunun varsa rapor bildir. Sanane adamın yaptığı yorumdan. Her yorumda her tartışmayı başlatan sen. Bence kendine gel kardeşim.
Hocam bu sayfada face yapmayı becerebilen yok. Youtube'de lyas zaen i takip et. Talep ettim yapacak inş.
Sizde madem face yapmayı çok iyi Biliyorsunuz buyrun yapın kimseye lag atmayın yama yapmayı beceren yok falan. Eleştiri ise bu yaptığın eleştirirken iyi yönünü de söylemen gerekiyor
Beyler kimseyle kavga edip tartışmak istemiyorum ama kendinize gelin.

Tabi majesteleri siz bilirsiniz kahveniz neyli olsun ballımı ?
Sen de artık herşeye atlama. Millet sayende forumda huzur bulamıyor. 1 senedir buradayım senin kadar huzur kaçıran görmedim. Yönetici moderatörümüze ALLAH be**nı versin demekle zaten en büyük küçüklüğü yaptın.
Ban attık sağda solda bağırdın haksız yere ban yedim. Geldik özelden insan gibi yine yok. Siteyi mi üstüne yapalım. Ev araba mı alalım sana. Ne istiyorsun sen. Siteden gitmemi mi istiyorsun demiştin ya. Evet senin artık siteden gitmeni istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...