• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Bu Oyun Olmuş mu ?

Evet,konu belli. Bu oyunu kendi açımdan anlatmak gerekirse şu şekilde anlatayım. Ben Fifa19'un Trailerını ve Gameplay'ini ilk gördüğümde içimden şunu söyledim "CL lisansı almışlar 1-2 grafiksel değişiklik başkada bir şey yok".Ama çok yanılmışım Demoyu indirdiğimde böyle bir oyunun varlığına inanmak istemedim. Taktiksel değişikliklerin etkisi,yeni animasyonlar,atmosfer ve en önemlisi oynanıştaki mükemmel değişim. Bence oyun harika olmuş . BU OYUN HAKKINDA PEKİ SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ NE ?

Teodosic4

Aktif Üye
Origin ID
eyupozbas1315
DEMO yu çok beğendim oyundaki atmosfer ambians süper şampiyonlar ligini hissediyo insan full sürümünü sabırsızlıkla bekliyorum ah bir de alabilsek ya çok pahalı maalesef

meyan

Aktif Üye
Oyunun atmosferini bu sene fifa tam tutturmuş. Maça girdigimiz de Şampiyonlar ligi havasını hissettirebiliyor bize. Ikinci olarak yeni animasyonlar ve olan animasyonlar özenli bir şekilde hazırlanmış fifa 18'de ki gibi her pozisyona aynı tepki veyahut her animasyon da oyuncular birbirlerini fotokopisi değil. Üçüncü olarak Taktiksel acıdan güzel yenilikler var en basit örneği olarak; takımın mentalitesini (Defansif-Dengeli-Ofansif) ayarlarken ayrı ayrı her birine özel taktik yapabiliyoruz bu hem oyunda ki zaman kaybını azaltacaktır hem de bize gerçek bir teknik adam hissi kazandıracaktır (onceden çalışılmışoyunu oynama...) Dördüncü olarak 19, 18'e göre daha yavaş ama daha seri bir yapıya sahip bu da daha gerçekci bir hissiyat yaratıyor. Beşinci ve son olarak oyuncuların reaksiyonlar ilk dokunuşları ve ikili mücadeleleri büyük ölçüde geliştirilmiş. En çok gözüme çarpan şey ise 18'de ki gibi rakip oyuncuyu geçmek/çalımlamak o kadar zor değil özellikle yetenekli bir oyuncuyu kontrol ediyorsanız bu yönüyle fifa 16'yı anımsattı bana, özellikle fake şut ve pasların geçişleri çok yumuşak olmuş topu rahatlıkla diğer yönlere çekebiliyorsunuz fake attıktan sonra. Biraz uzun oldu ama ilk izlenimlerim bu şekilde:)

Teodosic4

Aktif Üye
Origin ID
eyupozbas1315
En beğendiğim yanı da fifa 18 de olan o iğrenç renk solukluğu sorunu yok grafikler efsane

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
FIFA'nın renk solukluğu Avrupa maçlarında oluyordu, atmosfer tamamıyla değiştiği için renk solukluğu da kalmadı. Oyunun yavaşlığı bence full sürümde düzelecektir yani kontrol edebileceğiz bence. AslanKaplan kardeşimin dediği gibi tanıtım videolarını izleyince sadece yüz ve lisans eklemeleri yaptılar sandım, ama EA bizi fena yanılttı. Özellikle First Touch özelliğini çok beğendim, ikili mücadeleleri çok beğendim kaldı ki bu demoda böyle, full sürümde iyileştirilecektir. Taktik bölümü Kick-Off için çok detay ama Kariyer Modunu oynayanlar için inanılmaz keyifli bir özellik. Bunların dışında oyunu güzelleştiren öğeleri, yani Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Süper Kupa lisanslarının alınması, Ligue 1'e özel skor tabelasının gelmesi, La Liga'nın tamamen lisanslanması (oyuncu yüzler, stadyumlar, antrenör yüzleri vb.), oyuna eklenen yüzler ki bunların içinde Cenk Tosun, Emre Mor, Emre Çolak gibi Türk oyuncular da var (ayrıca güncellemelerle diğer Türk oyuncularının da yüzlerinin oyuna ekleneceğini düşünüyorum). Say say bitmiyor belki ama son olarak da Rest of World'e Dynamo Kyiv, Viktoria Plzen, Dinamo Zagreb gibi Avrupa takımlarının eklenmiş olması da beni heyecanlandırıyor. 28 Eylül'ü resmen iple çekiyorum :)

Eklemek istediğim bir şey var oyun cidden zorlaşmış Fifa 18de Efsanevide çok rahat oynuyordum ama 19da profesyonelde bile deli gibi pas yapıyolar uzaktan şutlar kolay girmiyor Ama oyun harika olmuş

Gintoki

Yeni Üye
Origin ID
Merter09
320 Tl civarıda çok güzel olmuş.Nabza göre şerbet vermişler.Bizimkisi kadar pahalı olanıda varmıdır bilemedim.

viper396

Yeni Üye
Origin ID
viper396
o renk solukluğunun allah belasını versin. lisanssız liglerde ve avrupa ligi,şampiyonlar liginde sık sık karşımıza çıkıyordu. çok şükür bundan da kurtulduk.

halit74

Yeni Üye
Merhaba beyler herkes olumlu şeylerden bahsetmiş ama kimse olumsuz taraflara değinmemiş.
Oyun oynarken dizilişler ve taktikler herkese göre değişiklik gösterir, benim oyun oynama taktiğim;
kanatlardan hızlı varyasyonlar yapıp içeri girmek ve uzaklardan sert şutlar çekmek..
En hızlı oyuncu kanatlardan bek oyuncularını geçemiyor, oyunda bir nebze olsun yavaşlık var ve uzaktan şutlar da çok zayıf..
Ayrıca efsanevi spiker Martin Tyler'ın yerine Derek Rae gelmiş. Bence Martin Tyler'ın anlatımı çok daha iyiydi.
Bunlar benim gördüklerim belki tam sürüm istediğim gibi olur bilemem. şimdilik gördüklerim bunlar..

Son düzenleme: