• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

BENFİCA VS FENERBAHÇE MAÇI HANGİ SONUÇLA BİTER

NASIL BİTER

• BENFİCA KAZANIR

Kullanılan: 26 55.3%
  • BERABERE BİTER

Kullanılan: 5 10.6%
  • FENERBAHÇE KAZANIR

Kullanılan: 16 34.0%

• Kullanılan toplam oy
    47

Sprint

Tanınan Üye
Maalesef Benfica alır diyorum elimizdeki kadro rezalet ötesi bu kadroyla şampiyonlar ligine gitsek bile herkesten 4-5 yer döneriz bence gitmeyip lige ağırlık versek daha iyi.Borç açıklandı 621 milyon euro ile transfer yapmak gibi bir lüksümüz yok çıkmaza girdik yeni yönetimin de eli kolu bağlı maalesef Fenerbahçe taraftarı olarak bu acı gerçekleri söylemek zorundaydım :(

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
benfica eskisi gibi iyi bir takım değil ama şuan ki kadromuz gerçekten yenecek kalitede değil. eğer ilk 60-70 dakika feyenord maçında oynadığımız gibi oynarsak yenme şansımız var ki azıcık da olsa inanıyorum. ama ben bu sene Fenerbahçe den hiçbir şey beklemiyorum. çünkü yeni yönetim yeni teknik hoca yeni genç dinamik takım aradaki uyumu yakalamak biraz zaman alacak. bu sene şampiyon olmayabiliriz ama seneye ali başkan transferleri patlatır nasılsa sattığın kadar al olayı seneye bitiyor

zaferdemir

Tanınan Üye
borçlu borçsuz Fenerbahçe bir türlü ŞL elemelerini geçemedi. Bu konuda becerikli bir takım olmadığını söyleyebilirim. Partizan ve Anderlect, Rangers dışında Fenerin geçtiğini hatırlamıyorum. Eski Benfica yeni Benfica diye birşey yoktur. Disiplinli bir yol tutturmuş Portekiz futbolu vardır. Benfica zorlansa da geçer.

Sprint

Tanınan Üye
borçlu borçsuz Fenerbahçe bir türlü ŞL elemelerini geçemedi. Bu konuda becerikli bir takım olmadığını söyleyebilirim. Partizan ve Anderlect, Rangers dışında Fenerin geçtiğini hatırlamıyorum. Eski Benfica yeni Benfica diye birşey yoktur. Disiplinli bir yol tutturmuş Portekiz futbolu vardır. Benfica zorlansa da geçer.
Not:Şuana kadar Türkiye'de şampiyonlar ligi önelemelerini geçip turnuvaya katılma hakkı kazanan takım yoktur

inşallah fenerbahce alır ama bu kısıtlı kadro ile zor maalesef bu yüzden benfica ilk maçı 2-0 ikinci maç da 1-1 biter gibi geliyor umarım yanılırım

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
haklısın ama eski yeni benfica var tamam tamamen konsantre bir takımlar ama eski kadro yok biliyorsun geçen sene 0 çekmişler (kimler vardı grupta bilmiyorum) ama cardozo yok luisiano yok bizimle karşılaştıkları zaman ki oyuncuların neredeyse birçoğu yok takımımızı bilmiyorlar teknik hocaları da farklı bildiğim kadarıyla çok az bi ihtimalimiz var ama bende geçiş şansımızı düşük buluyorum

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Not:Şuana kadar Türkiye'de şampiyonlar ligi önelemelerini geçip turnuvaya katılma hakkı kazanan takım yoktur
maalesef İNŞALLAH fenerbahçe de beşiktaş ta elemeleri geçerler sonuçta TÜRKİYE mizin lig puanını etkileyecek direk olarak

inşallah fenerbahce alır ama bu kısıtlı kadro ile zor maalesef bu yüzden benfica ilk maçı 2-0 ikinci maç da 1-1 biter gibi geliyor umarım yanılırım
teşekkürler kardeşim galatasaraylı olduğun halde fenerbahçeye destek vermen senin adamlığının belgesidir adamsın sen

zaferdemir

Tanınan Üye
gs nin 90 lardaki eleme maçlarına bakarsan var. 2000 lerde de böyle başarıları var ama gs nin en son elemeleri geçip şl ye girdiği sene 2006 dır. Son on iki seneki şl ye girişler direkt katılımdan gelir. ŞL elemelerini geçme konusunda son on on beş sene sıkıntı var. Takımlar Avrupaya odaklanmakta zorlanıyorlar genel olarak

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
gs nin 90 lardaki eleme maçlarına bakarsan var. 2000 lerde de böyle başarıları var ama gs nin en son elemeleri geçip şl ye girdiği sene 2006 dır. Son on iki seneki şl ye girişler direkt katılımdan gelir. ŞL elemelerini geçme konusunda son on on beş sene sıkıntı var. Takımlar Avrupaya odaklanmakta zorlanıyorlar genel olarak
e zaten ülkemizin lig puanı düşük olduğu için direk olarak şampiyonlar ligine takım gönderme tehlikemiz var bunun sebebi de takımlarımızın son zamanlar da ki avrupa da ki başarısızlıkları

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Arkadaşlar mevcut kadrolarla önümüzdeki 5 sene falan Avrupa'da ciddi bir başarı beklemeyin fakat geleceğe umutla bakın zira ülkenin büyük takımları geç de olsa yüzünü genç yeteneklere, bu topraklarda yetişen çocuklara döndü... Belki de borç krizi ülke futbolu adına güzel günlere gebedir, Fenerbahçe turu geçer mi Galatasaray gruptan çıkar mı bilemem fakat şunu biliyorum ki takımlarımız yüzünü bu ülkenin çocuklarına dönüp Türk gençleri ile adam gibi oynarsa bir gün Şampiyonlar Ligi kupası bu ülkeye öyle ya da böyle gelecektir...

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar mevcut kadrolarla önümüzdeki 5 sene falan Avrupa'da ciddi bir başarı beklemeyin fakat geleceğe umutla bakın zira ülkenin büyük takımları geç de olsa yüzünü genç yeteneklere, bu topraklarda yetişen çocuklara döndü... Belki de borç krizi ülke futbolu adına güzel günlere gebedir, Fenerbahçe turu geçer mi Galatasaray gruptan çıkar mı bilemem fakat şunu biliyorum ki takımlarımız yüzünü bu ülkenin çocuklarına dönüp Türk gençleri ile adam gibi oynarsa bir gün Şampiyonlar Ligi kupası bu ülkeye öyle ya da böyle gelecektir...
abi ben fenerbahçeliyim ama hayatım da 1 kere maça gittim çok koyu olduğum söylenemez mevzu TÜRKİYE ve TÜRKİYE'nin başarısıysa galatasaray beşiktaş trabzon veyahut ordu takım hiç fark etmez. genç oyuncuların temellerini ali koç atmaya başladı ki çok da iyi oldu diğer kulüpler de böyle yaparsa cidden ülkemizin geleceği parlak İNŞALLAH. ben galatasarayın başkanını da çok seviyorum adam konuşmasını bilen biri hiç kendini beğenmiş tavır takındığını görmedim ALLAH yolunu açık etsin. İNŞALLAH avrupa da bütün türk takımlarımız başarılı olur :)

cukur

Aktif Üye
07/08/2018 Benfica : 2 - Fenerbahçe : 1
14/08/2018 Fenerbahçe : 2 - Benfica : 3

Sprint

Tanınan Üye
Hocam ben play off sistemi için söyledim play off sistemi 2009-2010 sezonundan itibaren gelmedi mi ? Bildiğim kadarıyla böyleydi bilgilendirirseniz sevinirim :)

zaferdemir

Tanınan Üye
Hocam ben play off sistemi için söyledim play off sistemi 2009-2010 sezonundan itibaren gelmedi mi ? Bildiğim kadarıyla böyleydi bilgilendirirseniz sevinirim :)
play offun geldiği sene dediğin gibi o seneydi. play off gelmeden önce 3.ön eleme veya 90 larda 2.ön eleme play off yerine geçiyordu. yani gruplardan önceki son eleme turlarıydı. Bahsettiğim mesele son on on beş yılda şl ye elemeli katılma durumunun azalması. kronik haline gelmiş:)

Son düzenleme:

zaferdemir

Tanınan Üye
e zaten ülkemizin lig puanı düşük olduğu için direk olarak şampiyonlar ligine takım gönderme tehlikemiz var bunun sebebi de takımlarımızın son zamanlar da ki avrupa da ki başarısızlıkları
Beşiktaş bu durumu kurtardı. 2016-2017 AL çeyrek final, geçtiğimiz sezon ise gruptan yenilgisiz çıktı güzel başarıydı. Fakat beş senede bir böyle olursa birincinin bile elemeli gitmesi söz konusudur.Ukrayna ,Rusya ligleri çatır çatır her sene bir takımını ikinci tura yolluyor.Türkiye temsilcilerinde başarı böyle sürekli gelmiyor. Böyle giderse UEFA'dan çıkıp Asya fedarasyonuna yazdırmak isteyebilir Türkiye ve temsilcileri.:)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Beşiktaş bu durumu kurtardı. 2016-2017 AL çeyrek final, geçtiğimiz sezon ise gruptan yenilgisiz çıktı güzel başarıydı. Fakat beş senede bir böyle olursa birincinin bile elemeli gitmesi söz konusudur.Ukrayna ,Rusya ligleri çatır çatır her sene bir takımını ikinci tura yolluyor.Türkiye temsilcilerinde başarı böyle sürekli gelmiyor. Böyle giderse UEFA'dan çıkıp Asya fedarasyonuna yazdırmak isteyebilir Türkiye ve temsilcileri.:)
aynen aynen yukarıda da bahsettim zaten televizyon da da çıktı TÜRKİYE 'nin lig birincisini şampiyonlar ligine direk gönderme tehlikesi var. buda TÜRKİYE liginin puanının düşük olması. Beşiktaş geçen sene çok süper işler yaptı ama dediğin gibi 5 sene de 1 olursa bu başarı (her kulüp için) biraz sıkıntı olabilir. umarım böyle olmaz