• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

A Way Out CPY

Origin ID
akbulutyasin

Evet arkadaşlar bir denuvolu oyun daha hakkı rahmetine kavuşuyor hadi be fifa nerelerdesin kos koca fifabase bekliyor seni :D:D
Sizce sıradaki denuvolu oyun hangisi olacak ?

Bu arada oyunun denuvo sürümü 4.8

Özelden link atılır

Son düzenleme:
Origin ID
akbulutyasin
Oyunun konusu ve sistem gereksinimleri ne acaba?
Brothers – A Tale of Two Sons'ın yapımcılarından, hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol edeceğiniz özel bir ortak macera oyunu A Way Out.
Nefes kesen firar girişimi, daha önce gördüklerinize veya oynadıklarınıza benzemeyen, sürpriz ve duygusal bir maceraya dönüşüyor.
A Way Out, iki oyuncuyla oynanması gereken bir deneyim. Oyuncular, hapishaneden kaçarak özgürlüğe kavuşmak için iş birliği yapan Leo ve Vincent adlı iki ana karakterden birini kontrol edecek.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 64-bit, 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci:Intel core i3-2100T @ 2.5GHz/AMD FX 6100, or better
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 650Ti 2GB, AMD Radeon HD 7750 2GB
Bellek:8GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 25GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 64-bit, 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci:Intel Core i5 3570K; AMD Ryzen 3 1300x or equivalent
Ekran Kartı:Nvidia GTX 960; AMD R9 290 or equivalent
Bellek: 16GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 25GB

kayansait

Aktif Üye
oyunu indirecektim de oyunla ilgili pek bilgiye sahip değilim, bu oyunu tek başıma oynayamıyor muyum? illa birileriyle mi oynamam gerekiyor linkte bu oyun iki kişiyle oynanmaktadır deniyor?

oyunu indirecektim de oyunla ilgili pek bilgiye sahip değilim, bu oyunu tek başıma oynayamıyor muyum? illa birileriyle mi oynamam gerekiyor linkte bu oyun iki kişiyle oynanmaktadır deniyor?
Aynen öyle tek kişi ile oynanamaz çünkü diğer kişiyi yönetecek yapay zeka oyunda yok.O yüzden mecbur 2 kişi ile oynayacaksın.

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Aynen öyle. Sakın tek oynayacağım diye indirmeyin. Bende ki hesaptan orjinal indirdim. Bir baktım girilmiyor. Ne üzülmüştüm 22 Gb 'a. :D

kayansait

Aktif Üye
Aynen öyle. Sakın tek oynayacağım diye indirmeyin. Bende ki hesaptan orjinal indirdim. Bir baktım girilmiyor. Ne üzülmüştüm 22 Gb 'a. :D
Tam indirecektim son kez göz atayım dedim. Güzel oyun tam istediğim gibi hikayesi felan aslında 2 seçenek olması lazım multiplayer singleplayer gibi