• FIFA17/18 için Modlar Nasıl Yüklenip Aktif Edilir ?

Üyelerimizden en çok gelen istek modlar nasıl yüklenir üzerine video çekilmesiydi, buraya tıklayarak eğitim videosuna ulaşabilirsiniz.

Türkiye Ligleri için Font-Numara Stili-Omuz Patch Tasarım Yarışması

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
FIFA oyunlarındaki ve ligimizdeki kalitesiz ve standardı olmayan sırt numarası, yazı tipi için kendi aramızda bir yarışma açtık.

Yarışmanın kategorileri:
-Türkiye Ligleri için Numara Stili (İnternetten font bakıp oradan numara stili seçilebilir ya da çizebilirsiniz.)
-Türkiye Ligleri için Font (İnternetten beğendiğiniz fontları Türkçe karakterleri olanlardan seçip paylaşabilirsiniz.)
-Türkiye Ligleri için Omuz Patch'i (Lig ve Federasyon logoları değiştirilmeden çerçeve ve arkaplanı üzerinde değişiklikler yaparak paylaşabilirsiniz.)
tasarlamanızı istiyoruz.

ÖDÜLÜMÜZ : Aralarından seçtiğimiz kazananın içeriğini FIFA oyunlarında kullanılacak şekilde düzenleyeceğiz.

Ayrıca, eğer seçilen tasarım gönderen kişinin kendi özgün içeriği ise onu güzel bir sunumla TFF'ye göndereceğiz.

Kısaca: Özgünlük gibi bir derdimiz yok. Oyunda kullanmak için modern bir font arıyoruz. İsterseniz katkıda bulunabilirsiniz. İnternetten ya da elinizin altındaki çizimlerden paylaşım yapın. Farketmez. Sadece oyunda sırıtmasın. Eğer tamamen kendi çalışmanızla (telif hakkı durumlarından dolayı lütfen yalan beyanda bulunmayın) gerçekten işi ciddiye alıp özgün bir tasarım yaparsanız, TFF'ye güzel bir sunumla göndereceğiz. Bakarsınız yaptığınız tasarım ligimizde kullanılır.

reqoda

Aktif Üye
Origin ID
Reqoda
1512215272661.png
Bu iki fontu çok beğeniyorum :)

reqoda

Aktif Üye
Origin ID
Reqoda
Ellerine sağlık. Süper Lig Omuz Patch'inin dışı gri yerine sarı olursa daha hoş görüneceği kanaatindeyim :)
------------
Bir de sanırsam sadece süper lig diye geçiyor her yerde. sportoto ibaresini göremez oldum. beIN Haberde falan TFF Süper Lig yazıyorlar.

Ellerine sağlık. Süper Lig Omuz Patch'inin dışı gri yerine sarı olursa daha hoş görüneceği kanaatindeyim :)
------------
Bir de sanırsam sadece süper lig diye geçiyor her yerde. sportoto ibaresini göremez oldum. beIN Haberde falan TFF Süper Lig yazıyorlar.
Spor Toto ile olan reklam anlaşması geçen sezon sona erdi ve bu sezonda herhangi bir reklam anlaşması yapılmadığı için TFF Süper Lig olarak geçiyor.

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
Spor Toto ile olan reklam anlaşması geçen sezon sona erdi ve bu sezonda herhangi bir reklam anlaşması yapılmadığı için TFF Süper Lig olarak geçiyor.
Bende de bilgi karmaşası oldu. Az önce BeIN'de Spor Toto Süper Lig diye geçince ben de onu kullandım. Ama silinir ya sıkıntı değil. Önemli olan çerçeve.

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
------------
Altın sarısı gibi bir renk düşünmüştüm ama hoşuma gitmemişti. Yapılır, önemli değil.

Sizlerden de bekliyoruz. FONT-NUMARA-PATCH ... 3 farklı kategorimiz var.

Bende de bilgi karmaşası oldu. Az önce BeIN'de Spor Toto Süper Lig diye geçince ben de onu kullandım. Ama silinir ya sıkıntı değil. Önemli olan çerçeve.
Sırf bu anlaşmanın bitmesi yüzünden sezon başından beri hiçbir lig maçında kola patch takılmadı. Bence skandal olması gereken bir haber ama neredeyse kimsenin ya haberi yok yada umrunda değil.

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
Millet, iyi ya da kötü farketmez. Yaptığınız çalışmalar ya da beğendiğiniz örnekler varsa paylaşın. Hep beraber değerlendireceğiz.