More17 FACES (AMATÖRCE)Gençlerbirliği - renato escobar baruffi

YÜZLERİMİ BEĞENİYOR MUSUNUZ ??

• EVET

• HAYIR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Origin ID
mustafakgz1
Mükemmel bir yüz daha iyice iş ciddi boyutlara geldi spesifik seviyede yapmaya başlıyorsun artık ilk zamanki tabir-i caizse nur yüzlü topçulardan eser kalmadı artık Bravo arkadaşım muazzam çalışma olmuş :)

More17

Moderatör
Yönetici
Mükemmel bir yüz daha iyice iş ciddi boyutlara geldi spesifik seviyede yapmaya başlıyorsun artık ilk zamanki tabir-i caizse nur yüzlü topçulardan eser kalmadı artık Bravo arkadaşım muazzam çalışma olmuş :)
güzel dileklerin için teşekkür ediyorum kardeşim gönüller her zaman bir ki çok özenmiyorum biliyorsun ki eksik çok yüz var o yüzden çok kaliteli olmayabilir ;)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Taha baya başarılı olmuş, modeli değil de modelleme yapmadan evvel kafasının hafif yana yatık olduğu bu fotoğrafı düzelecek şekilde hafif yana yatırmanı tavsiye ederim, onun dışında mükemmel bir çalışma. :)

More17

Moderatör
Yönetici
Oyuncunun burnundaki eğim olsun alındaki kırışıklıklar olsun herşeyiyle on numara benzemiş yanıltmıyorsun beni artık kardeşim güzel çalışma olmuş devamını beklerim :)
tşkler kardeşim benim elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ki özenmiyorum biliyorsun çok yüz var eksik işimiz çok ;)

Origin ID
mustafakgz1
tşkler kardeşim benim elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ki özenmiyorum biliyorsun çok yüz var eksik işimiz çok ;)
Haklısında gerçekten uğraşmıyorum falan diyosun ama çok kaliteli işler çıkıyor ortaya bu uğraşmamış halinse ilerleyen dönemde detaylı yaptığın yüzler nasıl olur düşünmek bile istemiyorum :D :D :D ;)

More17

Moderatör
Yönetici
Haklısında gerçekten uğraşmıyorum falan diyosun ama çok kaliteli işler çıkıyor ortaya bu uğraşmamış halinse ilerleyen dönemde detaylı yaptığın yüzler nasıl olur düşünmek bile istemiyorum :D :D :D ;)
tşkler kardeşim mutlu ediyor bu tür düşünceler ama işin üzücü tarafı 18 e aktarılmaması hayırlısı olsun yinede iddaa ediyorum Fıfanın en iyi sürümü FIFA 16 dır ;) :)

Origin ID
mustafakgz1
tşkler kardeşim mutlu ediyor bu tür düşünceler ama işin üzücü tarafı 18 e aktarılmaması hayırlısı olsun yinede iddaa ediyorum Fıfanın en iyi sürümğ FIFA 16 dır ;) :)
Ortada bir emek varsa bizlere düşen takdir etmek , olabildiğince yapılan iş hakkında olumlu yorumlar sunmak gerekir.Çünkü yermek ve saygısız eleştiriler haksızlık olur.Fifa 18 e aktıralacaktır mutlaka bunla ilgili yama aracı çıkacağını düşünüyorum.