More17 FACES (AMATÖRCE)Gençlerbirliği - renato escobar baruffi

YÜZLERİMİ BEĞENİYOR MUSUNUZ ??

• EVET

• HAYIR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

roisy35

Yeni Üye
Origin ID
TheRoisy
Dostum oncelikle iyi geceler.Acaba yamayi ne zaman paylasmayi dusunuyorsun

roisy35

Yeni Üye
Origin ID
TheRoisy
iyi geceler kardeşim baya eksiğimiz var toplu düşünüyorum STSL full düşünüyorum en dandik oyuncuların bile oyuncu yüzleri olacak ;)
Haydaaaa desene bayagi bir zorlu olucak.Kolay gelsin.Fifa 18 i boyle yuzlerle oynamak insana daha da zevk verir.Bu arada isini cok iyi yapiyorsun basarinin devamini dilerim.

More17

Moderatör
Yönetici
Haydaaaa desene bayagi bir zorlu olucak.Kolay gelsin.Fifa 18 i boyle yuzlerle oynamak insana daha da zevk verir.Bu arada isini cok iyi yapiyorsun basarinin devamini dilerim.
teşekkürler kardeşim düşüncelerin beni daha da motive ediyor aslında bir nevi fıfa 18 e hazırlık ki inş yüz eklenebilir ve boşa gitmez iyi geceler diliyorum kardeşim fıfa 16 oynuyor musun ?

roisy35

Yeni Üye
Origin ID
TheRoisy
teşekkürler kardeşim düşüncelerin beni daha da motive ediyor aslında bir nevi fıfa 18 e hazırlık ki inş yüz eklenebilir ve boşa gitmez iyi geceler diliyorum kardeşim fıfa 16 oynuyor musun ?
yok maalesef fifa 16 yi korsan oynamistim da fifa 17 yi yaklasik 1200 saate yakin oynamisimdir.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Eline sağlık kardeşim, yüzdeki ışık ve gölgeleri biraz daha temizlemeni tavsiye ederim, güzel duruyor eline sağlık. :)