• FIFA17/18 için Modlar Nasıl Yüklenip Aktif Edilir ?

Üyelerimizden en çok gelen istek modlar nasıl yüklenir üzerine video çekilmesiydi, buraya tıklayarak eğitim videosuna ulaşabilirsiniz.

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
SÜPERLİG

KALE

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

YEDEK

KALE

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

YEDEK

KALE

2048X2048

2048X2048

2048X2048

EV SAHİBİ

2048X2048

DEPLASMAN

2048X2048

YEDEK

2048X2048

KALE

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

YEDEK

KALE

EV SAHİBİ

2048x2048

2048x2048

http://www.fifabase.com/yamalar/plusteam-17-18-sezonu-4-bueyuekler-forma-paketi.18/

TFF 1.LİG

KALE

YEDEK

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

KALE

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

KALE

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

YEDEK

TFF 2.LİG

KALE

EV SAHİBİ

DEPLASMAN

SPOR TOTO BAL LİG

ADİDAS KALE

Coeff

Color

Normal

Yapmanız gereken olay logoları ve sponsorları eklemek sadece arkadaşlar. İlerleyen zamanlarda yeni kalıplarda ekleyeceğim inşallah. :)

Eline sağlık
Normal mapı bu şekil yapabilirsin daha iyi olur

Coeff de yapabilirsin

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
Ellerine sağlık çok güzeller.
Teşekkürler.

Eline sağlık
Normal mapı bu şekil yapabilirsin daha iyi olur

Coeff de yapabilirsin
Teşekkürler.Coeff ve map icin texture boyutlarını 3072x3072 px kullanması oldukca etkileyici gerçekden ! Denemiş ama pek begenmemişdim oyun icerisinde :)

ilk zamanlar videoadaki gibi yaptğımı söyleyebilirim coeff texturelerini ama son zamanlarda yaptıgım bazı calısmalarda kabartma vs kullanmayı tercih ediyorum artık. Oyun icerisinde daha dolgun durdugunu kanısındayım formaların. Örn. :)

Abim ellerine sağlık,formalar her zamanki gibi muazzam :)
Sağolasın kardeşim benim,seninde çalışmaların öyle :)

Teşekkürler.

Teşekkürler.Coeff ve map icin texture boyutlarını 3072x3072 px kullanması oldukca sasırttıcıymış gerçekden. Denemiş ama pek begenmemiş dim oyun icerisinde :)

ilk zamanlar videoadaki gibi yaptğımı söyleyebilirim coeff texturelerini.Son zamanlarda yaptıgım bazı calısmalarda kabartma vs kullanmayı tercih ediyorum. Oyun icerisinde daha dolgun durdugunu kanısındayım formaların :)Örnek

Sağolasın kardeşim benim,sende öle :)
Hocam coeff olayı anladığım kadarıyla bir nevi boyama usulü oluyor ama tam ne işe yarıyor cozebildinmi sanırım parlama mat durma gibi bişey senin yaptığın maplerde iyimis nasıl yapıyorsun

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
Hocam coeff olayı anladığım kadarıyla bir nevi boyama usulü oluyor ama tam ne işe yarıyor cozebildinmi sanırım parlama mat durma gibi bişey senin yaptığın maplerde iyimis nasıl yapıyorsun
Map texturesi kabartma özelliği katar.Coeff texturesi dediginiz gibi parlaklık vs mat durma gibi bir nevi ısıklandırma gorevi gorur uyguladınız renkler dogrultusunda.(Eski serilerdeki bump textlerinin yenilenmiş hali denilebilir)İç eğim efekti veriyorum. :)

Bana kalırsa map texturesi olmasada olurmuş veya ikisi bir texture üzerinde de olabilirmiş... :)

manu74

Yeni Üye
great quality ! please moore ....Istanbulspor (1 ST League...meybe first....thank-you in advances

Son düzenleme:
Hocam muhteşemler sana zahmet şu FIFA 18 kalıplarda ki desenleri nasıl yaptığına dair bir tutorial yapsan

manu74

Yeni Üye
To kit appear verry good quality in game ...meybe only Kayseri and LIDER..Basaksehir

manu74

Yeni Üye
thank-you verry much in advances ! this team it's verry good in SL(Kayseri and Basaksehir) ....Sumudica manager from my country

Edit: please help-my one version short GS (H,A and GK) ....no logo...THANK-YOU IN ADVANCES

ksdgkdr

Site Yöneticisi
Yönetici
fifa 18 için kale ağları yapabilir misin?
Önceliğim şuan formaları güncellemek olacak :)
Fifa 18'de olan formalar orjinal oyunda çalışıyor mu ?
%90 bu şekilde çalışıyor.
fbb.jpg
To kit appear verry good quality in game ...meybe only Kayseri and LIDER..Basaksehir
Only... Ok :)

Edit:
thank-you verry much in advances ! this team it's verry good in SL(Kayseri and Basaksehir) ....Sumudica manager from my country
Kayseri home 2 kit template a create ı to don't have time... Fıfa 18 with continue ı will. :)
please help-my one version short GS (H,A and GK) ....no logo...THANK-YOU IN ADVANCES

Ekli dosyalar

manu74

Yeni Üye
thank-you ! awesome appear in games ! meybe to free time...in future release away 2 Kayseri + Genclerbirligi and Goztepe

Son düzenleme: