FIFA16 FIFA 16 Plus Team SpartanBeatz Edition (KURULUM GÜNCELLENDİ)

Yamayı Nasıl Buldunuz?(Lütfen kullanmaya başladıktan sonra oy kullanınız.)

• Güzel

• İdare eder

• Eksikler var

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Origin ID
Deniz_Ylmz09@Hotmail.Com
Arkadaşlar şöyle bir çözüm yolu deneyin plus team versiyonlarını(1.0 , 1.1 , 2 .0 ve 2.1)kurduktan sonra oyunu kariyer mod da açın ve kariyere girmeyi deneyin girdiği takdirde.Belirttiğim klasörleri silip(data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM) imaj içerisinden yine belirttiğim klasörleri(data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM) kopyalayın sadece.Bu şekilde deneyin birde büyük ihtimal benim kullandığım demo sürümü ile sizinki farklı bu yüzden kaynaklanıyor olabilir.Bu şekilde deneyip bana bilgi verebilirmisiniz denedikten sonra ?
data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM Bunu Kopyaladım Fifa 16 Dizene Mi Atabirimiyiz

Origin ID
mustafakgz1

Bu videoda yamayı açıp kariyer moda girmeyi denedim ve sorun yok en kısa zamanda bir de kurulum videosu yayınlayacağım :)

Origin ID
mustafakgz1
Oyun Açıldı Ama Yama Eskiye Döndü Yardım Edersen Çok Sevenerim
Dostum bak şimdi tek tek görselle anlatacağım hangi klasörleri nereye atacağını.

önce kurulum dizininden data , dlc fifasetup , PLUSTEAM klasörlerini siliyorsun.

kurulum dizini.png

*Sonra imaj dosyasından audiodata , data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM klasörlerini kopyala.

kurulum imaj dosyası.png

kopyaladığın klasörleri FIFA 16 dizinine at.

kurulum dizini.png

Sanırım daha açıklayıcı anlatım olamaz yinede yapamazsan bir yerlerde hata yapıyorsun demektir.

Origin ID
Deniz_Ylmz09@Hotmail.Com
Dostum bak şimdi tek tek görselle anlatacağım hangi klasörleri nereye atacağını.

önce kurulum dizininden data , dlc fifasetup , PLUSTEAM klasörlerini siliyorsun.

Ekli dosyayı görüntüle 2260

*Sonra imaj dosyasından audiodata , data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM klasörlerini kopyala.

Ekli dosyayı görüntüle 2261

kopyaladığın klasörleri FIFA 16 dizinine at.

Ekli dosyayı görüntüle 2262

Sanırım daha açıklayıcı anlatım olamaz yinede yapamazsan bir yerlerde hata yapıyorsun demektir.
İmaj Dosya 7 Partda dimi