FIFA16 FIFA 16 Plus Team SpartanBeatz Edition (KURULUM GÜNCELLENDİ)

Yamayı Nasıl Buldunuz?(Lütfen kullanmaya başladıktan sonra oy kullanınız.)

• Güzel

• İdare eder

• Eksikler var

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Origin ID
mustafakgz1
Arkadaşlar şöyle bir çözüm yolu deneyin plus team versiyonlarını(1.0 , 1.1 , 2 .0 ve 2.1)kurduktan sonra oyunu kariyer mod da açın ve kariyere girmeyi deneyin girdiği takdirde.Belirttiğim klasörleri silip(data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM) imaj içerisinden yine belirttiğim klasörleri(data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM) kopyalayın sadece.Bu şekilde deneyin birde büyük ihtimal benim kullandığım demo sürümü ile sizinki farklı bu yüzden kaynaklanıyor olabilir.Bu şekilde deneyip bana bilgi verebilirmisiniz denedikten sonra ?

Origin ID
mustafakgz1
Arkadaşlar şöyle bir çözüm yolu deneyin plus team versiyonlarını(1.0 , 1.1 , 2 .0 ve 2.1)kurduktan sonra oyunu kariyer mod da açın ve kariyere girmeyi deneyin girdiği takdirde.Belirttiğim klasörleri silip(data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM) imaj içerisinden yine belirttiğim klasörleri(data , dlc , fifasetup , PLUSTEAM) kopyalayın sadece.Bu şekilde deneyin birde büyük ihtimal benim kullandığım demo sürümü ile sizinki farklı bu yüzden kaynaklanıyor olabilir.Bu şekilde deneyip bana bilgi verebilirmisiniz denedikten sonra ?
Bu şekilde deneyip bana sonucu yazabilirmisin ?

furious

Yeni Üye
mustafakgz1 kardeş, orjinal oyunda da mı aynı şeyi yapalım, cevaplarsan sevinirim, iyi akşamlar

Origin ID
mustafakgz1
çünkü orjinal oyunda kurdum ama oyunu bozdu yama, açılmadı
Plus Team önceki versiyonlarını oynayabıldıysen sorunsuz bir şekilde bunuda kurup oynayabılırsın dostum.
Bu yöntem ile dene ve ek olarak ENGLISH DB FIX arşivden çıkan dosyaları FIFA 16 dizininize atmadan önce dbdata.dll adlı dosyayı silin!!!!!!

Son düzenleme: