• FIFA17/18 için Modlar Nasıl Yüklenip Aktif Edilir ?

Üyelerimizden en çok gelen istek modlar nasıl yüklenir üzerine video çekilmesiydi, buraya tıklayarak eğitim videosuna ulaşabilirsiniz.

Blender 2.71 (Yardım Lazım)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Arkadaşlar, defalarca x64, x32 gibi bir çok farklı sürümü kaldırdım, kurdum fakat ne yaparsam yapayım şeffaf bir görüntü bozukluğu var bunu çözemedim, tüm ayarları dosyaları sildim fakat yine de fayda yok yardım edecek biri varsa şimdiden çok çok teşekkür ediyorum...
Not: Sorun Tema falan değildir.

Blend.png

xxxCCCxxx

Aktif Üye
Arkadaşlar, defalarca x64, x32 gibi bir çok farklı sürümü kaldırdım, kurdum fakat ne yaparsam yapayım şeffaf bir görüntü bozukluğu var bunu çözemedim, tüm ayarları dosyaları sildim fakat yine de fayda yok yardım edecek biri varsa şimdiden çok çok teşekkür ediyorum...
Not: Sorun Tema falan değildir.

Ekli dosyayı görüntüle 157
Hocam o sorun bende de vardı.Programı İntel in ekran kartıyla açmanız lazım yani NVIDIA veya AMD ile değil İşlemciyle çalışan ekran kartıyla.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Hocam o sorun bende de vardı.Programı İntel in ekran kartıyla açmanız lazım yani NVIDIA veya AMD ile değil İşlemciyle çalışan ekran kartıyla.
Şuan ben şok ben iptal ben wefad... :D :D İşe yaradı adamsın ya valla adamsın ! :D